• Неодамнешно
haakaa 360° Силикони Четка за заби -Ултра услужни Влакната за Бебе Орално Заболување на Чистење| Бебе Teething Обука|Орален Четкање Massager - 6m+ Бебе,Дете,Розова

haakaa 360° Силикони Четка за заби -Ултра услужни Влакната за Бебе Орално Заболување на Чистење| Бебе Teething

Buyers rating:
DEN 298.80

Количина на стоки

✔️БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - Мека 100% храна одделение силиконски.BPA, ПВЦ, phthalate-слободни.Безбедни за бебиња, масажа и чистење на нивните нежни нови заби и непца. ✔️ПАТЕНТИРАН ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН - Силиконска бариера спречува детето од гушење.вшмукување база на тоа да се направи полесно да се складира без ѓубрето над, спречување на неа од добивање на бактерии и други nasties на влакната. ✔️ПОТТИКНЕ ДЕНТАЛНА ХИГИЕНА НАВИКА - Совршен четка за почеток на вашето дете стоматолошка заштита.Се воведува чувството на четкање на децата кои се во врска за да започнете teething. ✔️РАЗНОВРСНА - Влакната сите околу четка главата за 360° чисти.Држи вашето дете забите и непцата се чисти и здрави.Исто така, Масажи и смирува тендер непцата. ✔️ИДЕАЛЕН БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК s четки за заби!.Bubs можат да уживаат во нивната независност и mums може да имаат мирен ум додека помагање на нивниот малата еден изгради добра орална хигиена на исхрана.Мека 100% храна одделение силиконски прави четка за заби безбедно за смирување на тендер teething непцата.Разноврсна : Не само toothrush но исто така teething играчка.Се воведува чувството на четкање на децата кои се во врска за да започнете teething.Вшмукување база прават тоа полесно да се складира без ѓубрето над.Спречи добивање на бактерии и други nasties на влакната.Повеќе бои.Повеќе забава.Повеќе избор.На Haakaa 360° Силикони Четка за заби е наменета да им даде на вашиот малку една темелна и ефикасно чистење искуство при четкање на малку забите и непцата.Меки силиконски влакна сите околу главата обезбеди 360° чистење, отстранување на повеќе плакети од конвенционалните деца четки за заби!Bubs можат да уживаат во нивната независност и mums може да имаат мирен ум додека помагање на нивниот малата еден изгради добра орална хигиена на исхрана.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Силикони Четка за заби, Безбеден, Удобен услужни Влакната Безбедно и Удобно Бебе четкичка за Заби за Дома(Зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Силикони Четка за заби, Безбеден, Удобен услужни Влакната Безбедно и Удобно Бебе четкичка за Заби за Дома(Зелен)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 220.56