• Неодамнешно
DOITOOL 1 Поставите Бебето Четка за заби Наежвам Четка за заби Чистење на Забите Алатка Устата CareBathroom Кујна Материјали

DOITOOL 1 Поставите Бебето Четка за заби Наежвам Четка за заби Чистење на Забите Алатка Устата CareBathroom

Buyers rating:
DEN 547.20

Количина на стоки

Лесен и пренослив, лесно да се носат.Лесен и лесно да се носат.Практична материјали за кујна.Лесен и пренослив, лесно да се носат.Лесен и лесно да се носат.Лесен за мали раце за да го дофати и да се одржи на, тоа може да биде лесно подвиткано далеку во мама' s торба. Совршен роденденски подарок за децата, семејството и пријателите.Компактен мини четка за заби, се грижи за секој бебе заб.Здрави материјали, безбедна и сигурна, може да се издржливи да ја користите.Description This бебе четка за заби кои се направени од храна одделение материјал за безбедно и издржливи долго време трае употреба.Убави обликувани и светла боја дизајн е креативен и прекрасна, тоа ќе ги привлече бебе внимание на прв поглед, и тоа ќе се смират бебе ефикасно.Совршен за бебе употреба.Карактеристики - Материјал : Силикон - Големина На Четката : Прибл. 4. 2 x 10. 7 cm/ 1. 65 x 4. 21 инчен - Големина Safety Shield : Прибл. 5 x 5 cm/ 1. 97 x 1. 97 инчен - Компактен мини четка за заби, се грижи за секој бебе заб.- Прекрасна модел со кратко се справи, не е лесно да се лизна, лесно да се зафат.- Здрави материјали, безбедна и сигурна, може да се трајни производи за употреба.- Лесен и пренослив, лесно да се носат.- Лесен за мали раце за да го дофати и да се одржи на, тоа може да биде лесно подвиткано далеку во мама' s торба.Пакет Including1 x Toothbrushn1 x Safety Shield.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Домашно милениче Бамбус Четка за заби,Двострано Дентална Хигиена Четка за Кучиња, Мачки,Пет Усни Чистење Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Бамбус Четка за заби,Двострано Дентална Хигиена Четка за Кучиња, Мачки,Пет Усни Чистење Алатки

⌛[Милениче Орална Нега] Исто како што треба да се четкаат забите два пати на ден да се задржи здрави чис

DEN 268.80
Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче

Со 2 четка глави за замена, тоа е препорачливо да се замени со четка главата на секои три месеци.Совршен е

DEN 2390.40
КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека

Toothlike форма, ефикасно чистење милениче на оралното здравје, заштита на домашно милениче јазикот и забит

DEN 1092.00