• Неодамнешно
3Pcs Одговара за Neato Botvac D Серија Замена Д3 D4 D5 D6 D7 Робот Правосмукалка Делови Главниот Четка Додаток за Полнење Направени од Материјал (Боја : Црна)

3Pcs Одговара за Neato Botvac D Серија Замена Д3 D4 D5 D6 D7 Робот Правосмукалка Делови Главниот Четка Додаток

Buyers rating:
DEN 955.20

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење. 1. Нов квалитет. 2. Високо компатибилни со опремата, лесно да се замени и употреба. 3. Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи. 4. Мекото главниот четка ќе не гребење на подот и мебел. 1. Нов квалитет.2. Високо компатибилни со опремата, лесно да се замени и употреба.3. Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.4. Мекото главниот четка ќе не гребење на подот и мебел.5. Тоа е најдобро за замена на резервни делови, на секои 2 до 3 месеци за да се задржи на робот во своите најдобри перформанси.Одговара За Neato Botvac D серија правосмукалка accessories Colour : black Material : plastics Package Содржина : 3 * Главни brush1 * Четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Замена на Ролери Четки Главниот Четка Покритие Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Замена на Ролери Четки Главниот Четка Покритие Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Направени од високосила и еколошки материјали, мека и трајн�

DEN 459.36
3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење

【Издржливи и Сигурни】рачката на чистење со четка е направен од високо квалитетни пластични, трајни, от

DEN 1075.20