• Неодамнешно
12PCS Замена 6-Вооружени Страна Четка Одговара за IRobot Roomba 600 700 Серија Робот Правосмукалка Делови Направени од Материјал (Боја : Како што е Прикажано)

12PCS Замена 6-Вооружени Страна Четка Одговара за IRobot Roomba 600 700 Серија Робот Правосмукалка Делови Направени

Buyers rating:
DEN 496.32

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Замена додаток за полнење може совршено да се вклопи во вашиот правосмукалка, бидејќи тоа е иста како и на делови, лесно можете да го инсталирате.Високо-квалитетна четка може да го фати сите видови на остатоци, нечистотии, прашина, домашно милениче коса и други мали честички.На страна четка оди длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе прашина, прашина и остатоци.Направени од високо-квалитетни материјали, повеќе durable The замена додаток за полнење може совршено да се вклопи во вашиот правосмукалка, бидејќи тоа е иста како и на делови, лесно ќе можете да инсталирате it A високо-квалитетна четка може да го фати сите видови на остатоци, нечистотии, прашина, домашно милениче коса и други мали честички.На страна четка оди длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе прашина, прашина и остатоци.Препорачливо е да го замени додатоци на sweeper редовно да се одржуваат најдобри перформанси на sweeper Colour : Како shown Material : plastic Package Содржина : 12 * од Шест-рака страна четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Керамичк�

DEN 540.00
3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење

【Издржливи и Сигурни】рачката на чистење со четка е направен од високо квалитетни пластични, трајни, от

DEN 1075.20
Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во

'Лента Четка, Метал Назад, Поцинкуван Поддршка, Поддршка Ширина 7 / 16 Во, Поддршка Висината 7 / 16 Во Целокуп�

DEN 1418.40
Вила 5-Парче Шише Четка во Собата, Зелените Пластични Рачки со Силни Најлон Влакната, Различни Ширини и Должини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вила 5-Парче Шише Четка во Собата, Зелените Пластични Рачки со Силни Најлон Влакната, Различни Ширини и Должини

✔ ФИРМА, ЗДРАВ СПРАВИ СО БЕСЕЊЕ ДУПКА Без оглед на големината на чистењето четка, остатокот увери дека �

DEN 238.80
Ролери Четка Страна Четка Перат Робот Филтер Одговара за 360 S5 S7 Робот Правосмукалка Делови за Замена на Филтер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ролери Четка Страна Четка Перат Робот Филтер Одговара за 360 S5 S7 Робот Правосмукалка Делови за Замена на Филтер

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Филтерот е погоден Одговара за 360 S5 S7 робот правосмукалка.Ка�

DEN 720.48
Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема

Еден Клик : Еден клик само чистење отстранување на влакна функција лесно може да се грижи за безбедносно

DEN 522.96
liulishop Тоалетни Четки Долго се Справи со Тоалет Четка Мултифункционален Тоалет Четка Домаќинство Тоалет Четка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

liulishop Тоалетни Четки Долго се Справи со Тоалет Четка Мултифункционален Тоалет Четка Домаќинство Тоалет Четка

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Долго се �

DEN 1309.44
Замена на Ролери Четки Главниот Четка Покритие Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Замена на Ролери Четки Главниот Четка Покритие Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Направени од високосила и еколошки материјали, мека и трајн�

DEN 459.36