• Неодамнешно
Меки Подни Главата Ролери Четка Одговара за Dysons V6 A/B-Type правосмукалки Делови Rotatable Четка Алатка со Led Светла се Изработени од Материјал (Боја : Мулти)

Меки Подни Главата Ролери Четка Одговара за Dysons V6 A/B-Type правосмукалки Делови Rotatable Четка Алатка со

Buyers rating:
DEN 1483.20

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Компатибилен со : Одговара за Dyson V6 A/B-Type Правосмукалка.Повеќе перформанси, Подобра филтрација.Едноставно прикачите оваа Мека Ролери Почиста Главата на вашиот Dyson рачни вакуум; лесни монтажни.Со LED Осветлување!.Компатибилен со : Одговара за Dyson V6 A/B-Type Вакуум Cleaner Longer перформанси, Подобра филтрација.Едноставно прикачите оваа Мека Ролери Почиста Главата на вашиот Dyson рачни вакуум; лесно assembling With LED Осветлување!Лесно да се види и да го достигне чистење моќ во незгодна простори & простори.Specification Function : чисти подот, тепих или carcolour : како shown Material : plasticsize : 275x260x65mm Package Содржина : 1 x Мека Ролери Почиста Главата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење

【Издржливи и Сигурни】рачката на чистење со четка е направен од високо квалитетни пластични, трајни, от

DEN 1075.20
Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема

Еден Клик : Еден клик само чистење отстранување на влакна функција лесно може да се грижи за безбедносно

DEN 522.96
liulishop Тоалетни Четки Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Еколошки Тоалет Четка Бања Домаќинство Тоалет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

liulishop Тоалетни Четки Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Еколошки Тоалет Четка Бања Домаќинство Тоалет

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Pumice тоале

DEN 1471.20
Тоалетни Четки Долга Рачка Ѕид-монтирани Тоалет Четка Носителот Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Тоалет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тоалетни Четки Долга Рачка Ѕид-монтирани Тоалет Четка Носителот Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Тоалет

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Ѕидмонти

DEN 1411.68
Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во

'Лента Четка, Метал Назад, Поцинкуван Поддршка, Поддршка Ширина 7 / 16 Во, Поддршка Висината 7 / 16 Во Целокуп

DEN 1418.40
liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Керамичк

DEN 540.00