• Неодамнешно
Замена на Ролери Четки Главниот Четка Покритие Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени од Материјал (Боја : Сина)

Замена на Ролери Четки Главниот Четка Покритие Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Делови Додатоци Направени

Buyers rating:
DEN 459.36

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Направени од високо-сила и еколошки материјали, мека и трајни производи за употреба.Помогне да се отстрани нечистотијата, прашина и ѓубре на подот.Едноставен за инсталација и отстранување.Замена на старите, скршени или валкани ролери четка, и подобрување на чистење способност и ефект на чистење на робот.Направени од високо-сила и еколошки материјали, мека и издржливи да use Help да се отстрани нечистотијата, прашина и ѓубре на floor Easy да се инсталира и remove Replace стариот, скршени или валкани ролери четка, и подобрување на чистење способност и ефект на чистење robot Suitable Одговара за Conga 1090 Робот Правосмукалка Cleaner Material : plasticcolour : blue Package Содржина : 1 x ролери brush1 x капак.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема

Еден Клик : Еден клик само чистење отстранување на влакна функција лесно може да се грижи за безбедносно

DEN 522.96
Tennant - TN-1037277
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tennant - TN-1037277

ЧЕТКА, SCB, 15 L, O6 SR 15 Црна Полипропилен Чистење со Четка (1 потребни) 15 инчен / 380 mm : се Вклопува Tennant T1".Комер

DEN 10559.76
Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во

'Лента Четка, Метал Назад, Поцинкуван Поддршка, Поддршка Ширина 7 / 16 Во, Поддршка Висината 7 / 16 Во Целокуп

DEN 1418.40
liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Керамичк

DEN 540.00