• Неодамнешно
Одговара за Xiaomi Roborock s50 на унодц S51 S55 S5 S6 Додатоци Xiaomi Правосмукалка Делови Главниот Четка Правосмукалка Додатоци Направени од Материјал (Боја : Портокал)

Одговара за Xiaomi Roborock s50 на унодц S51 S55 S5 S6 Додатоци Xiaomi Правосмукалка Делови Главниот Четка Правосмукалка

Buyers rating:
DEN 396.00

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Направени од високо-квалитетни материјали, многу издржливи.На правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високо-сила и еколошки материјали.Главната Четка : Препорачуваме да го замени 6-12 месеци.Практична ротирачка четка Одговара за Xiaomi роботски вакуум cleaner Floating структура, длабоко чистење.Направени од високо-квалитетни материјали, многу издржливи.На правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високо-сила и еколошки материјали.Главната Четка : Препорачуваме да го замени 6-12 месеци.Практична ротирачка четка Одговара за Xiaomi роботски вакуум cleaner Floating структура, длабоко чистење.Тоа е најдобро да се замени резервни делови секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи во своите најдобри перформанси.Име : Правосмукалка accessories Colour : orange Material : plastic Package Содржина : 2 * Главни Четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема

Еден Клик : Еден клик само чистење отстранување на влакна функција лесно може да се грижи за безбедносно

DEN 522.96
Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во

'Лента Четка, Метал Назад, Поцинкуван Поддршка, Поддршка Ширина 7 / 16 Во, Поддршка Висината 7 / 16 Во Целокуп�

DEN 1418.40
Ролери Четка Страна Четка Перат Робот Филтер Одговара за 360 S5 S7 Робот Правосмукалка Делови за Замена на Филтер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ролери Четка Страна Четка Перат Робот Филтер Одговара за 360 S5 S7 Робот Правосмукалка Делови за Замена на Филтер

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Филтерот е погоден Одговара за 360 S5 S7 робот правосмукалка.Ка�

DEN 720.48
Вила 5-Парче Шише Четка во Собата, Зелените Пластични Рачки со Силни Најлон Влакната, Различни Ширини и Должини
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вила 5-Парче Шише Четка во Собата, Зелените Пластични Рачки со Силни Најлон Влакната, Различни Ширини и Должини

✔ ФИРМА, ЗДРАВ СПРАВИ СО БЕСЕЊЕ ДУПКА Без оглед на големината на чистењето четка, остатокот увери дека �

DEN 238.80