• Неодамнешно
32-милиметри Правосмукалка Додатоци целиот Спектар на Четка Глава Одговара за Philips FC8398 FC9076 FC9078 FC8607 FC82 FC83 FC90Series Направени од Материјал

32-милиметри Правосмукалка Додатоци целиот Спектар на Четка Глава Одговара за Philips FC8398 FC9076 FC9078 FC8607

Buyers rating:
DEN 1648.80

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење. -Висок квалитет правосмукалка четка главата. -Длабочината на ефикасна прав : -дизајн на врската позиција на целиот спектар на чистење прашина устата резервни два, секогаш блиску до земјата, да ги задржи на привлечност. - Чистење агол наведнуваат : страна четка полна уста од двете страни на почисто по должината на мебел, агол на работ, вшмукување чистење млазницата, генерално, не може да се постигне агол свиткување, се отстрани нечистотијата. -Ефикасно се апсорбираат големи прашина : нова целосно чистење вшмукување млазницата преку отвори на предниот крај може да го апсорбира голема прашина. -Висок квалитет правосмукалка четка глава-Длабочината на ефикасна прав : -дизајн на врската позиција на целиот спектар на чистење прашина устата резервни два, секогаш блиску до земјата, да ги задржи на привлечност.- Чистење агол наведнуваат : страна четка полна уста од двете страни на почисто по должината на мебел, агол на работ, вшмукување чистење млазницата, генерално, не може да се постигне агол свиткување, се отстрани нечистотијата.-Ефикасно се апсорбираат големи прашина : нова целосно чистење вшмукување млазницата преку отвори на предниот крај може да го апсорбира голема прашина.Компатибилен Со : Соодветна големина : дијаметар е 32-МИЛИМЕТРИ, погоден за сите цевка чистење capitulum дијаметар 30.5 мм-31mm.Пакетот вклучува : 1 PC Правосмукалка четка главата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тоалетни Четки Долга Рачка Ѕид-монтирани Тоалет Четка Носителот Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Тоалет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тоалетни Четки Долга Рачка Ѕид-монтирани Тоалет Четка Носителот Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Тоалет

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Ѕидмонти

DEN 1411.68
Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во

'Лента Четка, Метал Назад, Поцинкуван Поддршка, Поддршка Ширина 7 / 16 Во, Поддршка Висината 7 / 16 Во Целокуп

DEN 1418.40
Тоалет Четка Замена Глава 2 парчиња Тоалет Сад Четка Замена Главата Тоалетни Четки за Чистење на Главата Тоалет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тоалет Четка Замена Глава 2 парчиња Тоалет Сад Четка Замена Главата Тоалетни Четки за Чистење на Главата Тоалет

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ Доаѓа со две замена четка глави.Препорачуваме замена на четка главата на секои шест м

DEN 215.76
Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка со Четка, Практични Удобно Куче, Мачка Bunny Миленичиња Чешлање Пролевање Четка за Чешлање за Лабава Undercoat(Голема

Еден Клик : Еден клик само чистење отстранување на влакна функција лесно може да се грижи за безбедносно

DEN 522.96