• Неодамнешно
12 Компјутери Страна Четки Робот Правосмукалка Делови Hepa Филтер Одговара за Proscenic 790T Направени од Материјал (Боја : Црна, Сива)

12 Компјутери Страна Четки Робот Правосмукалка Делови Hepa Филтер Одговара за Proscenic 790T Направени од Материјал

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Таписерии и деликатна, високо натпревар со опрема.Како дел од нормалното одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Таписерии и деликатна, високо натпревар со опрема.Како дел од нормалното одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Тоа е прилично замена за стариот, скршени, неработен кат главата.Тип : Правосмукалка Parts Suitable Одговара за Proscenic 790 TColor : црна+gray Material : ABSPackage Содржина : 12* Странични Четки(6 Left страна четка и 6 Right страна четка).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лента Четка, 72 Во L, Вкупниот Трим 8 Во

'Лента Четка, Метал Назад, Поцинкуван Поддршка, Поддршка Ширина 7 / 16 Во, Поддршка Висината 7 / 16 Во Целокуп

DEN 1418.40