• Неодамнешно
Одговара за Cecotec Conga 3290 3490 Правосмукалка Делови Главниот Четка Страна Четка HEPA Филтер Направен од Материјал (Боја : Сина, Бела)

Одговара за Cecotec Conga 3290 3490 Правосмукалка Делови Главниот Четка Страна Четка HEPA Филтер Направен од

Buyers rating:
DEN 620.64

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Направени од високо-сила и еколошки материјали, мека и издржливи.Помага во отстранување на нечистотија, прав и ѓубре од подот.Едноставен за инсталација и отстранување.Го замени стариот, оштетени или валкани ролери четки и подобрување на чистење способност и ефективноста на чистење на робот.Функција : Направен од високо-сила и еколошки материјали, мека и durable Helps отстранување на нечистотија, прав и ѓубре од floor Easy да се инсталира и remove Replace стари, оштетени или валкани ролери четки и подобрување на чистење способност и ефективноста на чистење robot Suitable Одговара за Conga робот 3490 убедливо robotmaterial : plastic Color : blue + white Vacuum делови тип : filter Type : Правосмукалка parts Package Содржина : 1 x ролери brush1 x cover4 x filters4 x страна четки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tennant - TN-1037277
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tennant - TN-1037277

ЧЕТКА, SCB, 15 L, O6 SR 15 Црна Полипропилен Чистење со Четка (1 потребни) 15 инчен / 380 mm : се Вклопува Tennant T1".Комер�

DEN 10559.76
liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

liulishop Тоалетни Четки Керамички Тоалет Четка со Долга Рачка Носителот Тоалет Четка со База Тоалет Четка Домаќинство

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Керамичк�

DEN 540.00
Тоалетни Четки Долга Рачка Ѕид-монтирани Тоалет Четка Носителот Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Тоалет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тоалетни Четки Долга Рачка Ѕид-монтирани Тоалет Четка Носителот Тоалет Четка Модерен Минималистички Дизајн Тоалет

Компактна големина тоалет четка што ќе се вклопи и во тесен простор од тоалет или бања потоне 1 Ѕидмонти�

DEN 1411.68