• Неодамнешно
Ролери Четка Страна Четка Перат Робот Филтер Одговара за 360 S5 S7 Робот Правосмукалка Делови за Замена на Филтер Направен од Материјал (Боја : Црно Бела)

Ролери Четка Страна Четка Перат Робот Филтер Одговара за 360 S5 S7 Робот Правосмукалка Делови за Замена на Филтер

Buyers rating:
DEN 720.48

Количина на стоки

Лесно да се инсталира, сигурен за користење.Филтерот е погоден Одговара за 360 S5 S7 робот правосмукалка.Како дел од рутинска одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Тоа е како долг животен век.Одговара За најдобри резултати, на филтерот треба да биде заменет на секои 2-3 месеци.Филтерот е погоден Одговара за 360 S5 S7 робот правосмукалка.Како дел од рутинска одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Тоа е како долг животен век.Одговара За најдобри резултати, на филтерот треба да биде заменет на секои 2-3 месеци.Компатибилни модели : Погоден Одговара за 360 S5 S7 вакуум cleanercolour : Црна + white Material : plastic Package Содржина : 1* главни brush4* filters4* странични четки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тоалет Четка Замена Глава 2 парчиња Тоалет Сад Четка Замена Главата Тоалетни Четки за Чистење на Главата Тоалет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тоалет Четка Замена Глава 2 парчиња Тоалет Сад Четка Замена Главата Тоалетни Четки за Чистење на Главата Тоалет

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ Доаѓа со две замена четка глави.Препорачуваме замена на четка главата на секои шест м

DEN 215.76
3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 Парчиња рачен ритам јазот чистење алатки врата, прозорец песна кујна за чистење со четки рачен бања за чистење

【Издржливи и Сигурни】рачката на чистење со четка е направен од високо квалитетни пластични, трајни, от

DEN 1075.20