• Неодамнешно
Kangookid Мечка SiliconeSuction-Go-Сад со Капак - Поделени Само Хранење Сад за Бебе & Деца - Микробранова, машина за миење Садови & Рерна Пријателски - се Преобразува во Храна Конте

Kangookid Мечка SiliconeSuction-Go-Сад со Капак - Поделени Само Хранење Сад за Бебе & Деца - Микробранова, машина

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нема Повеќе Неуредна Оброци - Не за бебето нервира во текот на храната повторно со нашите Kangookid мечка во облик на силиконски самостојно хранење сад за деца и години.Силна Вшмукување на Основата На престојот-стави дизајн го задржува чаши од лизгање или нервира над, спречува бебе од ѓубрето храна целиот кат, и го намалува бројот на скршени садови.Уникатен Мечка Дизајн - На силиконски мечка во облик на чинии се специјално дизајнирани за да го привлечат години интересот за јадење и да се направи mealtimes забава.На светли бои и симпатична дизајн ќе го направи вашето дете да се уживаат самостојно хранење процес.Микробранова & машина за миење Садови Безбедно - 100% од храна одделение силиконски материјал ти овозможува да поставите чаши во машина за миење садови, микробранова печка и фурна без никакви грижи.Dividers - Благодарение на поделени дизајн, можете да го наполни садот со различни храна, без страв од мешање.Голем Волумен - Ова силикони самостојно хранење мечка во облик на вшмукување садот се претвора во три одделни плочи со голем капацитет : две поделени прегради во еден сад, а капак, кој исто така може да се користи како пространа сад.Лесно да се Чисти - Поради круг агли, секоја храна трага или дамка може да биде лесно да се отстрани со топла сапуница вода, или во машина за миење садови.Преносни - На филозофите на херметичкиот капак и компактна структура бидете сигурни дека вашата храна останува безбедно или во вашиот пелена торба, чанта џеб, или други вреќи.Safe Материјал Направен од 100% од храна одделение силиконски, секој Kangookid деца сад обезбедува на вашето бебе е сосема безбедно за време на јадење.Изградба да Трае - Нема повеќе замена на скршените пластични чинии кога децата тропаат на нивните чаши кон подот.Со Kangookid можете да бидете сигурни дека вашиот вшмукување бебе јадења никогаш нема да попуштат или не!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CYHO Чинијата Rustless Челик, Додаток за Полнење за Добивање Заедно;за Домаќинството;Кујната;Поднесување Куќа;Кантина,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Чинијата Rustless Челик, Додаток за Полнење за Добивање Заедно;за Домаќинството;Кујната;Поднесување Куќа;Кантина,

Проширам рамката на crimping слив да се спречи вашите раце галење.Производот е ставен повеќе непречено за д

DEN 135.84
CYHO Преносни Чинијата, Додаток за Полнење Во Училиштето;Кантина;Хотел;Поднесување Куќа;Ресторан;Готвење, 220x140x22(MM),
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Преносни Чинијата, Додаток за Полнење Во Училиштето;Кантина;Хотел;Поднесување Куќа;Ресторан;Готвење, 220x140x22(MM),

Производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Отпорни на голема температура и heatable.Лесно да се

DEN 264.00
CYHO Чинијата повторно користен, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Хотел;Поднесување Куќа;ученичкиот Дом;Готвење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Чинијата повторно користен, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Хотел;Поднесување Куќа;ученичкиот Дом;Готвење,

Лесно да се чисти за мат површина.Дното антипропадна дизајн.Деликатни рабови се полира и мазна, без повр

DEN 238.32
FUTED 6 Пакет од 8 инчен Растенијата Чинијата за Затворен, Издржлива Пластика Растенијата Коцки, Круг Цвет Фабрика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FUTED 6 Пакет од 8 инчен Растенијата Чинијата за Затворен, Издржлива Пластика Растенијата Коцки, Круг Цвет Фабрика

【8 инчен Чинијата Големина】 : 8 инчен чинијата мерки 8.25 инчен на врвот и 7,1 инчен на дното, која е погодна

DEN 1778.40
CYHO Еколошки Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Кујната;Поднесување Куќа;Кантина;Канцелариски Простор;Готвење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Еколошки Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Кујната;Поднесување Куќа;Кантина;Канцелариски Простор;Готвење,

Дното антипропадна дизајн.Силна жилавост и удобно се чувствуваат.Отпорни на голема температура и heatable.

DEN 134.16
CYHO Текстура Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Училиштето;Ресторан;ученичкиот Дом;Канцелариски Простор;Готвење;слаткарница,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Текстура Чинијата, Додаток за Полнење Во Хотел;Училиштето;Ресторан;ученичкиот Дом;Канцелариски Простор;Готвење;слаткарница,

Производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Производот е ставен повеќе непречено за дното ан

DEN 242.16
CYHO Чинијата повторно користен, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Хотел;Поднесување Куќа;ученичкиот Дом;Готвење,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Чинијата повторно користен, Додаток за Полнење Во Ресторан;Кујната;Хотел;Поднесување Куќа;ученичкиот Дом;Готвење,

Лесно да се чисти за мат површина.Дното антипропадна дизајн.Деликатни рабови се полира и мазна, без повр

DEN 238.32
CYHO Преносни Чинијата, Додаток за Полнење Во Училиштето;Кантина;Хотел;Поднесување Куќа;Ресторан;Готвење, 170x120x20(MM),
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CYHO Преносни Чинијата, Додаток за Полнење Во Училиштето;Кантина;Хотел;Поднесување Куќа;Ресторан;Готвење, 170x120x20(MM),

Производот е тешко да се бојата за својата сјајна боја.Отпорни на голема температура и heatable.Лесно да се

DEN 145.20