• Неодамнешно
Мажи Жени Гроздобер Ретро Круг Легура Читање Стакло +1.0 1.25 1.50 2.50 3.00 3.50~ +4.0

Мажи Жени Гроздобер Ретро Круг Легура Читање Стакло +1.0 1.25 1.50 2.50 3.00 3.50~ +4.0

Buyers rating:
DEN 203.76

Количина на стоки

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 47 милиметри.Леќа висина : 47 милиметри.Мост : 19 милиметри.Рака : 125 милиметри.Мажи Жени Гроздобер Ретро Круг Легура Читање Стакло +1.0 1.25 1.50 2.50 3.00 3.50~ +4.0. Отпорен на гребење : мулти-слој на кожата се комбинирани во еден слој со дебелина од само 10um, со кои се зголемува површината цврстина на објективот, спречување на гребнатини.Гаранција : ќе се фокусира на квалитетот на лекот, било проблем за овој производ, само се јавите на продавачот, без никакво двоумење и ние ќе ви обезбеди најдобра услуга!.Мажи Жени Гроздобер Ретро Круг Легура Читање Стакло +1.0 1.25 1.50 2.50 3.00 3.50~ +4.0.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52
Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135

Метал.метална рамка.пластични леќи.неполаризирани.Мост : 17 милиметри.Рака : 130 милиметри.Оригиналниот Сл

DEN 3910.80
Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта

Леќа ширина : 50mm, Леќа висина : 38mm, мост : 20mm, рака должина : 150mm, должина : 140mm.Анти УВ 400, АнтиОтсјај.Компјуте

DEN 359.52