• Неодамнешно
2 парчиња плоштадот Bifocal Читање Очила Транзиција Photochromic Возење Reade За Мажи Жени УВ Заштита Намали Fatigu

2 парчиња плоштадот Bifocal Читање Очила Транзиција Photochromic Возење Reade За Мажи Жени УВ Заштита Намали

Buyers rating:
DEN 685.68

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Пластична рамка.Смола леќа.Не Поларизирана. 100% UV заштита слој.Леќа ширина : 70 милиметри.Леќа висина : 55 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 147 милиметри.Bifocal Читање Очила : Редовни Јасно Објективот На Врвот со Читање На Дното Совршен За Надворешна Читање И Дистанца на Гледање.Повеќе Не Ќе Мора Да Носат Повеќе Парови На Glasse.Photochromic леќи се трансформира од затворен читање очила за надворешна читање очила.Тие, исто така може да бидат користени како обични photochromic очила за сонце со УВ заштита.UV400 оценет очила за сонце се од суштинско значење за филтрирање од сончевата светлина се рефлектира сјајот и заштита на вашите очи против долгорочни УВ штета кога ќе излезе.Answer : ___________________________ Note : Ова не е очила за сонце! !На photochromic леќа се менува според интензитетот на ултравиолетовите зраци.Посилниот ултравиолетовите зраци, подлабоките на забите, и послаба ултравиолетовите зраци, полесните на забите. (Ние ќе ги провери внимателно пред да замине магацин). 2 PAIRS ВКЛУЧЕНИ ВО СОБАТА : Погодно Поставени на 2 Транзиција Photochromic Bifocal Читање Очила значи дека ќе имаат еден пар се најде каде и да сте.Имајте пар во вашиот омилен читање места.Photochromic Bifocal читање очила објективи имаат 2 делови за својата погодност.Горниот дел е само јасно леќа и долниот дел има читање очила зголемување.помага средовечни и постари луѓе имаат подобро гледање искуство (читање, со користење на електроника, уживајќи во убавината).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 718.80
Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет

★Користи за мобилни ТВ зрачење, блок штетната сина светлина, олеснување на око замор, и заштита на видот

DEN 1382.40
Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135

Метал.метална рамка.пластични леќи.неполаризирани.Мост : 17 милиметри.Рака : 130 милиметри.Оригиналниот Сл

DEN 3910.80
Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта

Леќа ширина : 50mm, Леќа висина : 38mm, мост : 20mm, рака должина : 150mm, должина : 140mm.Анти УВ 400, АнтиОтсјај.Компјуте

DEN 359.52
VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај

ЧИТАЊЕ ОЧИЛА ДИМЕНЗИЈА Леќа ширина за 49mm, Рамка ширина за 140mm, Леќа висина за 36mm, Рамка висина за 47mm, Мост

DEN 167.76
Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн

DEN 823.20
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси

DEN 1336.80
4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52