• Неодамнешно
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари со Пролетта Зглоб

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Buyers rating:
DEN 1336.80

Количина на стоки

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа висина : 1.3 инчи.Мост : 0.7 инчи.Рака : 5.6 инчи.КОМПЈУТЕР СИНА СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА : Сина светлина блокатор .Различни форми секогаш одговара на вашиот стил;.Модата е tacit разбирање меѓу нас;.Без разлика на тоа колку светот се менува, на Вашите потреби се Felix Aim цели.Висока дефиниција анти-сина леќи може да филтер штетната сина светлина од компјутер и телефон.Издржливи пролет зглоб не се лесно да бидат оштетени.И одговара за повеќето лице форми.Намалување на око замор, заматен вид, главоболки и подобрување на спиење.Материјал : рамката е метална, храмовите е гума.Диоптријата на располагање : +0.00/+1.0/+1.25/+1.5/+1.75/+2.0/+2.25/+2.5/+2.75/+3.0/+3.5/+4.0. Боја : Црна (рамката е црна, храмовите е црна и сина).Количина : 4 Парчиња.За Felix Aim.Felix Aim се фокусира на дизајн, развој и производство на очилата производи.Ние веруваме дека : .Шармот на очите е бесконечен;разни форми секогаш одговара на вашиот стил;Мода е tacit разбирање меѓу нас, Без разлика на тоа колку светот се менува, на Вашите потреби се Felix Aim цели.Карактеристики : .Висока дефиниција анти-сина леќи може да филтер штетната сина светлина од компјутер и телефон.Издржливи пролет зглоб не се лесно да бидат оштетени.И одговара за повеќето лице форми.Намалување на око замор, заматен вид, главоболки и подобрување на спиење.Спецификација : .Материјал : рамката е метална, храмовите е гума.Диоптријата на располагање : +0.00/+1.0/+1.25/+1.5/+1.75/+2.0/+2.25/+2.5/+2.75/+3.0/+3.5/+4.0 Боја : Црна (рамката е црна, храмовите е црна и сина)Количина : 4 Парчиња.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн

DEN 823.20
4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52
Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање

✔ Користите сина светлина читања очила за да се потисне на интензитетот на сина светлина која се емитир

DEN 1481.28