• Неодамнешно
Лесно Читатели - Во Текот На Врвот Сина +2.0 (U)

Лесно Читатели - Во Текот На Врвот Сина +2.0 (U)

Buyers rating:
DEN 406.32

Количина на стоки

Поликарбонат рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 51 милиметри.Мост : 21 милиметри.Рака : 142 милиметри.Паметен & современа програма на читање очила, кои се лесно да се избере и лесен за употреба!.Достапни само во популарната предности 1.5, 2.0, 2.5, 3.0. 16 најпопуларните high street рамка стилови - нешто за да одговараат на сите возрасти, и пола.Квалитетот Тестирани за да сите велика БРИТАНИЈА, ЕУ и САД стандарди.Лесно Читателите се 16 рамка дизајни, врз основа на најпопуларните high street стилови произведени во бестселерот бои и најпродаван четири сили.Има нешто за да одговараат на сите возрасти и пола!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135

Метал.метална рамка.пластични леќи.неполаризирани.Мост : 17 милиметри.Рака : 130 милиметри.Оригиналниот Сл

DEN 3910.80
Лесно Читатели - Метал Мост Tortoiseshell +1.5 (U)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лесно Читатели - Метал Мост Tortoiseshell +1.5 (U)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 506.88
Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет

★Користи за мобилни ТВ зрачење, блок штетната сина светлина, олеснување на око замор, и заштита на видот

DEN 1382.40
Валентино 1179 Златни Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентино 1179 Златни Наочари

Изгледа вашиот најдобар со Валентино 1179 Наочари во Злато 53 за унисексвозрасни!Додадете на рецепт (RX) леќ

DEN 3910.80
4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52
Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта

Леќа ширина : 50mm, Леќа висина : 38mm, мост : 20mm, рака должина : 150mm, должина : 140mm.Анти УВ 400, АнтиОтсјај.Компјуте�

DEN 359.52
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси�

DEN 1336.80
Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн�

DEN 823.20
Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 718.80