• Неодамнешно
LXYFM Читања Очила, Компјутер Читатели, Анти-Рефлективен Анти-Отсјај, Олеснување на напрегање на очите, Рамка со Удобност Пролет Зглоб (Боја : Црвена, Големина : +3.5)

LXYFM Читања Очила, Компјутер Читатели, Анти-Рефлективен Анти-Отсјај, Олеснување на напрегање на очите, Рамка

Buyers rating:
DEN 554.40

Количина на стоки

♣ Носат овие читања очила за дома, кола, работа или онаму каде што тоа е потребно. ♣Нашите читања очилата се со префинет стилски и модерен дизајн, овозможувајќи ви да изберете свој стил. ♣Стилски читателот е удобно и дизајниран со трајни пролет шарки да се заврши вашиот храмови да се вклопи како тесно е можно. ♣Анти-сина светлина заштитна читања очила 360-степен ротирачки и виткање, лесен за носење, богата со бои, даваат родителите на лицето. ♣ Лесно да прочитате мал текст и минута детали, без притисок, со повеќе степени за да изберете од.Анти-Blu-ray Читања Очила на Жените и на Мажите 360-степен Ротирачки Мода Ултра-лесни High-definition Виткање Presbyopic Очила за Elderlyproduct информации : Материјал : TRFeatures : блок штетни светлина, заштита на eyes Package вклучува : 1 X виткање читања очила + кожа case The погодни за поставување ви овозможува да се стави еден пар на читања очила во различни места, па секогаш можете да го користите easily Readings очила степен и возраст референца : +100 степени~40-50+150 степени~50-55 години+200 степени ~ 55-60 години+250 степени~60-65 години+300 степени~65-70 години+350 степени ~ 70-75 години+400 степени над 75 години old Note : Поради различни прилагодувања на светлото и монитори, не може да биде хроматска аберација.Тоа е лесно да се надвладее во вид.Ако било каква штета се јавува, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн

DEN 823.20
Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135

Метал.метална рамка.пластични леќи.неполаризирани.Мост : 17 милиметри.Рака : 130 милиметри.Оригиналниот Сл

DEN 3910.80
Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Сино Светло Блокирање Читање Очила 2 Пакет Компјутер Читателите за Мажи Жени УВ Заштита Анти Рефлексија со Пролетта

Леќа ширина : 50mm, Леќа висина : 38mm, мост : 20mm, рака должина : 150mm, должина : 140mm.Анти УВ 400, АнтиОтсјај.Компјуте

DEN 359.52
Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 718.80
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси

DEN 1336.80
Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање

✔ Користите сина светлина читања очила за да се потисне на интензитетот на сина светлина која се емитир

DEN 1481.28
Валентино 1179 Златни Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентино 1179 Златни Наочари

Изгледа вашиот најдобар со Валентино 1179 Наочари во Злато 53 за унисексвозрасни!Додадете на рецепт (RX) леќ

DEN 3910.80