• Неодамнешно
Meeyeet Нови Дијамант-Намалување на Bifocal Прогресивна и Анти-Сина Eyewear Ultralight Далеку и Блиску со Двојна Употреба Читање Очила (2 ПАРЧИЊА,+200)

Meeyeet Нови Дијамант-Намалување на Bifocal Прогресивна и Анти-Сина Eyewear Ultralight Далеку и Блиску со Двојна

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

[Висока Јачина на Лесни Материјали], Ние одлучивме да се произведуваат нашите колекција од високо-одделение TR90 користи во aerospace технологија како што е највисок сила-да-тежина односот на било кој метал.Ова исто така значи дека нашите очила само тежат 17.05 грама.Можете да ги носи за време и заборавајте ќе имаат на нив. [Интелигентни Зум Читање Огледало]прогресивна објектив нема очигледна поделба линија помеѓу фокусни точки, мазна и без слика скокање, нема потреба да ги отстраните со чашите, се движат во линија на погледот од врвот до дното, може да се види од далеку и блиску и различни визуелна области на објективот.Се работи за различни растојанија во средината. [Погоден за Различни Прилики]Анти-сина светлина прогресивна мултифокалната очила за внатрешна или надворешна, сите временски услови се носат, за луѓе со presbyopia проблеми, особено кога читате книги, весници, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, патување, собирање, риболов, ова е внимателен и практични помошник. [Заштита на Вашите Очи]Овој објектив е одлична за општа употреба, како и многу активности на отворено]Тие можат да се заштитат очите во многу малку светлина и остри визија (внатре или пред зора) преку соларната на условите. [Совршен Подарок]Одлични подароци за средовечни и постари лица, наставниците, родителите,2 пакети, повеќе лесен за употреба.При купувањето, ве молиме погледнете во табелата за да се купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135

Метал.метална рамка.пластични леќи.неполаризирани.Мост : 17 милиметри.Рака : 130 милиметри.Оригиналниот Сл

DEN 3910.80
Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање

✔ Користите сина светлина читања очила за да се потисне на интензитетот на сина светлина која се емитир

DEN 1481.28
Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 718.80
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси

DEN 1336.80
Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет

★Користи за мобилни ТВ зрачење, блок штетната сина светлина, олеснување на око замор, и заштита на видот

DEN 1382.40