• Неодамнешно
LXYFM Читања Очила, 1 Пар Nerd Наочари, Унисекс за Жените и Мажите, Пластични Храмови, да се Намали Око Замор за Мажи и (Боја : Кафена, Големина : +2.5)

LXYFM Читања Очила, 1 Пар Nerd Наочари, Унисекс за Жените и Мажите, Пластични Храмови, да се Намали Око Замор

Buyers rating:
DEN 790.08

Количина на стоки

♥ Носат овие читања очила за дома, кола, работа или онаму каде што тоа е потребно. ♥Погоден за различни сценарија, целосно исполнување на вашите различни потреби. ♥ Треба да се грижите за заматување и главоболки, многу погоден за канцеларија работници или луѓе кои ги гледате на екранот во текот на целиот ден. ♥Можете да ги носат овие очила со вас, што е многу погодно за секојдневна употреба. ♥Нашите читања очила се рафинирани со модерен и современ дизајн, овозможувајќи ви да изберете свој стил.Ултра-лесни читања очила за стари лица, мажи далекувидост читања очила, женски очи, мода очила за elderly Readings очила степен и возраст референца : +100 степени ~ 45-49 години+150 степени~50-54 години+200 степени ~ 55-59 години+250 степени~60-64 години+300 степени~65-69 години+350 степени ~ 70-75 години+400 степени над 75 години old Product Опис : Рамка материјал : метал+PCSuitable за публиката : unisex Package вклучува : 1 X анти-сина читања glasses Note : Поради разликата на следење, снимање агол, и светлината, бојата може да има хроматските аберации; големината е рачно мери, постои грешка од 1-3 mm, ве молам, разберете дека сè е предмет на вистински производ; време на користење, ако имате било Можете да не контактирате во било кое време преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52
Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн

DEN 823.20
Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет

★Користи за мобилни ТВ зрачење, блок штетната сина светлина, олеснување на око замор, и заштита на видот

DEN 1382.40
VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај

ЧИТАЊЕ ОЧИЛА ДИМЕНЗИЈА Леќа ширина за 49mm, Рамка ширина за 140mm, Леќа висина за 36mm, Рамка висина за 47mm, Мост

DEN 167.76
Валентино 1179 Златни Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентино 1179 Златни Наочари

Изгледа вашиот најдобар со Валентино 1179 Наочари во Злато 53 за унисексвозрасни!Додадете на рецепт (RX) леќ

DEN 3910.80
Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 718.80