• Неодамнешно
Сино Светло Блокирање на Читателите, Круг Читатели, за Мажи и Анти-Рефлективен Анти-Отсјај,1 Пар Nerd Очила (Боја : Tortoiseshell, Големина : +2.5)

Сино Светло Блокирање на Читателите, Круг Читатели, за Мажи и Анти-Рефлективен Анти-Отсјај,1 Пар Nerd Очила

Buyers rating:
DEN 1876.08

Количина на стоки

★Пролетта зглоб е погодна за сите лицето форми, на трајни за прицврстување на завртка може да ја спречи на завртката од испаѓање, ултра-лесни рамка е многу удобен за носење. ★Лесно да се носат, може да се користи дома, кревет, канцеларија, модерен и класичен читања очила, погоден за мажите и жените. ★Транспарентни леќа има висок светлосен пренос за да се спречи боја нарушување, и анти-одраз слој може да се минимизира сјајот на дигитален екран. ★Стандард interpupillary растојание и прецизни зголемување за да се осигура дека вие не ќе биде вртоглавица, а носи, кои можат ефикасно да им помогне на читања очила. ★ Ако имате било какви проблеми со читања очила, ве молиме слободно контактирајте со продавачот.Ние ќе го реши проблемот, додека не се задоволни.Анти-сина светлина зрачење замор читања очила мажите и жените мода ултра-лесни high-definition очила леќа средовечни и постари people Product параметри : Материјал : HD смола lens Temple материјал : plastic Frame стил : целосна frame Suitable за лицето форма : различни лице shapes Package вклучува : 1 X анти-сина читања glasses Readings очила степен и возраст референца : +1.0 степени-45-49 години+1.5 степени ~ 50-54 години+2.0 степени-55-59 години+2.5 степени ~ 60-64 години+3.0 степени-65-69 години+3.5 степени-70-75 години+4.0 степени над 75 години old Whether се користи за читања, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, користење на компјутер или мобилен телефон, тоа може да ги исполни вашите needsnotes : Поради светлината агол и различни монитори, таму ќе биде малку хроматските аберации, ве молиме погледнете го вистински product You можете да контактирате со нас преку е-маил, во кое било време ако имате било какви прашања за време на употреба, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Долче & Gabbana Dg1177 Наочари 01 52 17 135

Метал.метална рамка.пластични леќи.неполаризирани.Мост : 17 милиметри.Рака : 130 милиметри.Оригиналниот Сл

DEN 3910.80
VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај

ЧИТАЊЕ ОЧИЛА ДИМЕНЗИЈА Леќа ширина за 49mm, Рамка ширина за 140mm, Леќа висина за 36mm, Рамка висина за 47mm, Мост

DEN 167.76
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси�

DEN 1336.80
4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52