• Неодамнешно
Лесно Читатели - Метал Мост Tortoiseshell +1.5 (U)

Лесно Читатели - Метал Мост Tortoiseshell +1.5 (U)

Buyers rating:
DEN 506.88

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Метална рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 48 милиметри.Мост : 21 милиметри.Рака : 142 милиметри.Паметен & современа програма на читање очила, кои се лесно да се избере и лесен за употреба!.Достапни само во популарната предности 1.5, 2.0, 2.5, 3.0. 16 најпопуларните high street рамка стилови - нешто за да одговараат на сите возрасти, и пола.Квалитетот Тестирани за да сите велика БРИТАНИЈА, ЕУ и САД стандарди.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Лесно Читателите се 16 рамка дизајни, врз основа на најпопуларните high street стилови произведени во бестселерот бои и најпродаван четири сили.Има нешто за да одговараат на сите возрасти и пола!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 718.80
Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн

DEN 823.20
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси

DEN 1336.80
Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет

★Користи за мобилни ТВ зрачење, блок штетната сина светлина, олеснување на око замор, и заштита на видот

DEN 1382.40
Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Визуелна Потпомогнати Очила, Читателите Очила, Сина Светлина Блокирање, Преносни, Sytlish, Олеснување На Напрегање

✔ Користите сина светлина читања очила за да се потисне на интензитетот на сина светлина која се емитир

DEN 1481.28