• Неодамнешно
Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет Шарки (Боја : Црна, Големина : +3.0)

Читања Очила, 1 Пар Моден Дизајнер Очила, Анти-Рефлективен, Мигрена Олеснување, Сина Светлина Блокирање, Пролет

Buyers rating:
DEN 1382.40

Количина на стоки

★Користи за мобилни ТВ зрачење, блок штетната сина светлина, олеснување на око замор, и заштита на видот здравје. ★Нашите читања очила се рафинирани со модерен и современ дизајн, овозможувајќи ви да изберете свој стил. ★Зголемување сила на објективот е точна, супер транспарентен леќа, лесно може да се прочита мали текстуални и минута детали, без притисок. ★Оваа специјална боја може да се намали око сувост и е погоден за гледање ТВ или компјутер, работа и одење на отворено. ★Може да се стави еден пар на читања очилата каде што живеат за да уживаат јасна визуелна искуство во секое време и секаде, така што нема да го заборавите очила.High-definition читања очила за старци е стара glasses Product Детали : Материјал : транспарентна анти-сина lens Frame : TRFrame type : full frame Face облик : universal Package вклучува : 1 X анти-сина светлина читања glasses Readings очила степен и возраст референца : +1.0 степени ~ 45-49 години+1.5 степени ~ 50-54 години+2.0 степени-55-59 години+2.5 степени ~ 60-64 години+3.0 степени-65-69 години+3.5 степени ~ 70-75 години+4.0 степени над 75 години old Note : Поради разликата на следење, снимање агол, и светлината, бојата може да има хроматските аберации; големината е рачно мери, постои грешка од 1-3 mm, ве молам, разберете дека сè е предмет на вистински производ; време на користење, ако имате било Можете да не контактирате во било кое време преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Калабрија Емили Дизајнер Читање Очила

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 718.80
4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Читање Очила за Мажите, Сина Светлина Блокирање на Метал Читателот за Мажите, Лесни Целосна Рамка Наочари

Увезени.Метална рамка.Поликарбонат леќа.Не Поларизирана.UV400 Заштита слој.Леќа ширина : 2.1 инчи.Леќа виси

DEN 1336.80
4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

4 Пакет Мачка Очи Читање Очила Сина Светлина Блокирање на Жените,Стилски Модел Пролет Шарки Компјутер Читатели

увоз.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.UV400 заштита слој.Леќа ширина : 1.96 инчи.Леќа висина : 1

DEN 359.52
VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VISENG 2 Пакет Сина Светлина Блокирање Читање Очила Ретро Голем Плоштад Наочари Против УВ Зраци/замор на Очите/Отсјај

ЧИТАЊЕ ОЧИЛА ДИМЕНЗИЈА Леќа ширина за 49mm, Рамка ширина за 140mm, Леќа висина за 36mm, Рамка висина за 47mm, Мост

DEN 167.76
Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутер Читање Очила Сина Светлина Блокирање, Квалитет Јасно Читателите за Жени Мажи Мода Анти-Отсјај УВ Зраци

【Трајни Квалитет Рамка Читатели】 : Зарем не сте уморни од плаќаат стрмни цените на мало очила, кои лесн

DEN 823.20
Валентино 1179 Златни Наочари
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентино 1179 Златни Наочари

Изгледа вашиот најдобар со Валентино 1179 Наочари во Злато 53 за унисексвозрасни!Додадете на рецепт (RX) леќ

DEN 3910.80