• Неодамнешно
Weaver Кожа Продиџи® Original Спортски Чизми, 4-Пакет

Weaver Кожа Продиџи® Original Спортски Чизми, 4-Пакет

Buyers rating:
DEN 3983.76

Количина на стоки

Висока-перформанси спортски чизми се изведуваше со Динамичен Прашка Систем кој овозможува супериорна поддршка и заштита на suspensory тетивите и лигаментите.Нашето истражување и развој тим отиде и над се да се осигура дека двете заврши и прашка беа наменети само право да се обезбеди совршено се вклопуваат за коњите нога.Ние кријат различни индустриски професионалци и широк спектар на коњи да се изврши часови и часови на тестирање за да фино местење на дизајн.Одржување на потребите на перформансите на коњи во умот, го изградивме овие чизми од најдобрите материјали за максимална шок-апсорпција да помогне во спречување на повреди и се прошири конкурентна кариера.Карактеристики форма-фитинг, шок-апсорбирање на ЕВА пена дизајн со neoprene лагер и широк обврзувачки за сит се вклопуваат кои во комбинација со darted рабови се задржи нозете се ослободи од нечистотијата.Висока-перформанси спортски чизми се изведуваше со Динамичен Прашка Систем кој овозможува супериорна поддршка и заштита на suspensory тетивите и лигаментите.Нашето истражување и развој тим отиде и над се да се осигура дека двете заврши и прашка беа наменети само право да се обезбеди совршено се вклопуваат за коњите нога.Ние кријат различни индустриски професионалци и широк спектар на коњи да се изврши часови и часови на тестирање за да фино местење на дизајн.Одржување на потребите на перформансите на коњи во умот, го изградивме овие чизми од најдобрите материјали за максимална шок-апсорпција да помогне во спречување на повреди и се прошири конкурентна кариера.Карактеристики форма-фитинг, шок-апсорбирање на ЕВА пена дизајн со neoprene лагер и широк обврзувачки за сит се вклопуваат кои во комбинација со darted рабови се задржи нозете се ослободи од нечистотијата.Ергономски дизајн им овозможува на говорница да се движат слободно, обезбедување на вашите коњите партнер со крајна заштита од повреда.Среден - Fetlock обемот : 11"; Подигање висина : 10". * Вклучува 2 секој од медиум пред и hind чизми.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Чевли Бебе Момчиња Девојчиња Зима Снег Топло Tassels Мека Единствена Booties Деца Против Пролизгување Креветчето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Чевли Бебе Момчиња Девојчиња Зима Снег Топло Tassels Мека Единствена Booties Деца Против Пролизгување Креветчето

Меки, лесни и не се лизга единствена обезбедува стабилност и удобност при одење, лесно да ги тргнеме и ле

DEN 942.24
Бебе Чевли Бебе Момчиња Девојчиња Зима Снег Топло Tassels Мека Единствена Booties Деца Против Пролизгување Креветчето
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Чевли Бебе Момчиња Девојчиња Зима Снег Топло Tassels Мека Единствена Booties Деца Против Пролизгување Креветчето

Меки, лесни и не се лизга единствена обезбедува стабилност и удобност при одење, лесно да ги тргнеме и ле

DEN 942.24
Roper Бебе Девојка Бретања (Дете)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Roper Бебе Девојка Бретања (Дете)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Направени во САД или Увезува

DEN 983.76
Eskadron - Тетива Чизми FLEXISOFT Пред
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Eskadron - Тетива Чизми FLEXISOFT Пред

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.анатомски формирана скокање чизми со

DEN 1868.88
Куче Чевли 4PCS Зима и Топло, Заштитна Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Кутре Снег Чизми Шепа Заштитници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Чевли 4PCS Зима и Топло, Заштитна Куче Чевли Водоотпорен Против Пролизгување Кутре Снег Чизми Шепа Заштитници

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Висок квалитет на ткаенини,отпорни на абење,да носат или да издржи валкан

DEN 1269.60