• Неодамнешно
Trumpette бебе-девојки Девојки Sock Set - 6 Парови

Trumpette бебе-девојки Девојки Sock Set - 6 Парови

Buyers rating:
DEN 624.00

Количина на стоки

75% Памук, 22% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Еластична врвот држи чорапи на зафатен бебе нозе.Мека и издржливи памук богата смеса.Гума костец на единствена обезбеди влечење.Пристигнува во симпатична подарок кутија.Сега слави над дваесет години на он-го здружил бебе мода, што подобар начин да го направиме тоа отколку со ре-издание на изглед Trumpette направени познати – Оригинал Maryjanes.Резултат на Trumpette е незаменлива квалитет и оригиналност, нема збунувачки овие чорапи со конкурентите' верзии.Уште се случува силна и изградба на поголем и подобар линија на високо крајот бебе чорапи, подароци и облека, нашиот посветен клиенти сега можат да се најдат Trumpette производи во музичките продавници и висок крајот сите бутици ширум светот.Trumpette е за современи дизајни, кои се иновативни, уникатни и добро-изградена.Без разлика дали сте давање на нашето бебе подароци на вашиот сопствен малку еден или до некој пријател, знам дека ќе уживате во она што го сонуваше нагоре.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Injinji машки Спорт Мини Екипажот Toesocks
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Injinji машки Спорт Мини Екипажот Toesocks

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Coolmax Полиестер, 12% Најлон, 3% Lycra.Увезе

DEN 264.00