• Неодамнешно
ToeSox Зафат Пилатес Barre Чорапи – Не се Лизга Elle Целосна Пети за Јога & Балет

ToeSox Зафат Пилатес Barre Чорапи – Не се Лизга Elle Целосна Пети за Јога & Балет

Buyers rating:
DEN 369.60

Количина на стоки

Машина За Миење.ЦЕЛОСНА ПЕТИ ЗАФАТ ЧОРАПИ : На Elle со Toe Sox ви дозволува да повикуваат вашиот внатрешен балерина во стилот дека е во право на pointe.Оваа nonslip sock прави за да се обезбеди основа на било која површина, а мека органски памук комбинација, која го задржува прсти атмосфера во текот на праксата.ПРИРОДНИ ПЕТИ ДВИЖЕЊЕ : Лепење на вашата пракса е полесно од било кога со овој 5-пети дизајн кој им овозможува на прстите да се движат и се шири природно дали вашиот ден повици за barre, Пилатес, јога, Pi Yo, кик-бокс или танц.Ова значи дека вашите стапала се чувствуваат слободни и да можат да дишат повеќе лесно.НЕ се ЛИЗГА ЗАФАТ ЕДИНСТВЕНА : чисти алтернатива на боси нозе, овие чорапи за мажите и жените имаат патентирана не се лизга зафат единствена голема за таа дејност и да се обезбеди нога поставеност.Низок профил дизајн се вклопува под глуждот со crisscross дизајн да остане сит на нога.УДОБНО МАТЕРИЈАЛ : Elle Toe Sox се одлична алтернатива за боси нозе, така што може да ги задржи нозете чисти, здрави и чисти.Направени со 74% Памук, 19% Полиестер, 3% Најлон, и 4% Други Влакна, на Elle држи нозете удобно во текот на секоја вежба.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : на Располагање во опсег на боја комбинации и големини.Мека, органски памук е машина перат.Измијте внатре кон надвор во нежни циклус.Линија сува или ниска топлина во фен.Не кајгана или железо. 74% Органски Памук. 19% Полиестер. 3% Најлон. 4% Други Влакна.Повикуваат вашиот внатрешен балерина со стилови дека е на pointe со Toe Sox Elle.Elle е еластична црисс крстот дизајн држи sock сит пеш низ сите активности & не се лизга единствена прави оваа совршена контрола sock за јога, Пилатес & barre.Исто така достапен и на Половина Пети. 74% Органски Cotton19% Polyester3% Nylon4% Други Влакна.Заштита на sock да ногата минимизирање на зачестеноста, извртување и лизгање.Фокусот на вашиот тренингот во sock тоа е речиси невидливи.Засилува силата на вашите движења со активирање нога мускулите што ќе ви овозможи да го поттикнат вашето тело на својата вера.Го имитира моментот на вашите нозе, прсти и сите.A sock дека изгледа како вашата нога значи тоа се движи со ногата, додека обезбедување на безбедност и влечење треба.Делува како реквизит – исто толку важно како и еден блок, мат или опрема – дека го имитира бос искуство при обезбедување хигиенски бариера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Injinji машки Спорт Мини Екипажот Toesocks
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Injinji машки Спорт Мини Екипажот Toesocks

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 85% Coolmax Полиестер, 12% Најлон, 3% Lycra.Увезе

DEN 264.00
Thorlos Западен Фустан 3-Пар Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Thorlos Западен Фустан 3-Пар Пакет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Spandex.Произведено во САД.Машина

DEN 971.28
Став mens Високи Sock Бојд Цевка Бомба St
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Став mens Високи Sock Бојд Цевка Бомба St

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 77% Памук, 19% Полиестер, 2% Најлон, 2% Elastane.

DEN 359.76
Деца Момче Девојка Пантофли Чорапи Мека Топло Симпатична Пријатна Зима Кадифен Не-Пропадна Затворен Куќата Чевли
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Деца Момче Девојка Пантофли Чорапи Мека Топло Симпатична Пријатна Зима Кадифен Не-Пропадна Затворен Куќата Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Полиестер обвивка.SOFT &ТО

DEN 239.76