• Неодамнешно
Ozaiic Бебе Не се Лизга на Зафат Глуждот Чорапи со Перница за Новородено Дете Момче Девојче

Ozaiic Бебе Не се Лизга на Зафат Глуждот Чорапи со Перница за Новородено Дете Момче Девојче

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук.Машина За Миење.СИМПАТИЧНА АНТИ-се ЛИЗГА на ЗАФАТ ДИЗАЈН : Нашето бебе не-пропадна глуждот чорапи, кои се опфатени со кориснички животински модел grippers на дното.Силна силикони костец може да обезбеди доволно триење па бебето нема да се лизга на хард подот или други мазна површина при одење, индексирање или играње.КОЖАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од 100% органски чешлани памук, овие мека бебе одење чорапи со светлина, амортизирање и средна дебелина може да им понуди на сите ден удобност.Не-иритирачки материјал го прави да се чувствувате добро во врска ставајќи ги во текот бебе е деликатна кожа.НЕ се ЛИЗГА ПЕТА ТАБОТ : На поместена се повлече јазичиња зад глуждот манжетната се направи тоа практично за мајка да се стави на и полетување на gripper чорапи брзо.На еластични чорапи устата на деца чорапи ги спречува лизгање надолу во чевли.СИТ се ВКЛОПУВААТ И УДОБНО : Еластичен и прилагодлив влакна се обезбеди бебе девојки и момчиња чорапи одговара на вашите деца совршен како што тие растат.Затворени пети дизајн кој ги штити нозете кожата од нечистотии дава бебиња безбедно и удобно чувство.РАЗНИ БОИ И ГОЛЕМИНИ за ДА ИЗБЕРЕТЕ : Секој пакет вклучува 6 парови на бебето ниска намали чорапи со многу бои.Погоден за новороденче, млади, деца, бебе девојки и момчиња на возраст 0-6 месеци (големина 2-4), 6-12 месеци (големина 4-6), 12-36 месеци (големини 6-8), и 4-7 години (големина 8-10).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Luvable Пријатели Унисекс Бебе Чорапи Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Luvable Пријатели Унисекс Бебе Чорапи Сет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 67% Памук, 26% Полиестер, 5% Најлон, 2% Spandex.

DEN 161.28
Thorlos Западен Фустан 3-Пар Пакет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Thorlos Западен Фустан 3-Пар Пакет

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Најлон,Spandex.Произведено во САД.Машина

DEN 971.28