• Неодамнешно
МНОГУ 21 ХСС Chucking REAMERS Различни Големини 3/16 и Повеќе Bridgeport Мелница Set - JH1865TST

МНОГУ 21 ХСС Chucking REAMERS Различни Големини 3/16 и Повеќе Bridgeport Мелница Set - JH1865TST

Buyers rating:
DEN 2160.00

Количина на стоки

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEMS.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : .1245" .1250" (1/8") .1265" .1270" .1580" .1825" .1831" .1875" (3/16") .1880" .1900" .1910" #'s 4, 8, 12, 14, 15, 16, 20, 33, 36, 43 THESE СЕ КОРИСТАТ, ПА СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР МОЖЕ да се РАЗЛИКУВА ОД ЕТИКЕТИРАНИ ГОЛЕМИНИ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : VARIOUSTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB11-4-9-1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат