• Неодамнешно
Сет од 4 ХСС 1/4 .250 Директно Flute Chucking REAMERS Bridgeport Мелница МНОГУ - JH1845TST

Сет од 4 ХСС 1/4 .250 Директно Flute Chucking REAMERS Bridgeport Мелница МНОГУ - JH1845TST

Buyers rating:
DEN 1178.40

Количина на стоки

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEMS.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : ЕТИКЕТИРАНИ ГОЛЕМИНА Е 1/4" ИЛИ .2500"ОВИЕ СЕ КОРИСТАТ, ПА СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР МОЖЕ да се РАЗЛИКУВА ОД ЕТИКЕТИРАНИ ГОЛЕМИНА.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : VARIOUSTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB11-4-9-5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат