• Неодамнешно
Сет од 5 ХСС 5/16 .3125 Спирала Flute Chucking REAMERS Bridgeport Мелница МНОГУ - JH1842TST

Сет од 5 ХСС 5/16 .3125 Спирала Flute Chucking REAMERS Bridgeport Мелница МНОГУ - JH1842TST

Buyers rating:
DEN 612.00

Количина на стоки

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEMS.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : ЕТИКЕТИРАНИ ГОЛЕМИНА Е .3125" ИЛИ 5/16"ОВИЕ СЕ КОРИСТАТ, ПА СЕЧЕЊЕ ДИЈАМЕТАР МОЖЕ да се РАЗЛИКУВА ОД ЕТИКЕТИРАНИ ГОЛЕМИНА.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : VARIOUSTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB11-4-9-5.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат