• Неодамнешно
QWEQWE 1.64 ft Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен Windproof Облека Линија, Закачалка за Кампување Trave

QWEQWE 1.64 ft Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено

Buyers rating:
DEN 110.16

Количина на стоки

НА НАЧИН ДА се ИСУШИ ОБЛЕКА:Сонце е природен микроб - и мирис-убиец и помогне на кајгана од дамките.Ќе заштедите пари, ги намали емисиите на јаглерод, како и продолжување на животот облека во процесот.Виси на вашите алишта надвор да се исуши наместо да се користи фен намалува електрични или гас на сметка, ги намалува емисиите на јаглерод, им помага на вашата облека и постелнина lastlonger преку елиминирање на некои носат и солза на ткаенината и ја дава вашиот ткаенини кои се природни, свежи отворено мирис.Заштедите пари и да помогне во заштитата на животната средина.Clothesline е windproof со посебни мрежи/ограда-како дизајн и партиција дизајн.спречување на ефектите на ветрот или други фактори предизвика облека да се држат заедно","остварување на сушење повеќе ефикасни.НАСЛОВНА&ОТВОРЕНО : На clothesline е пренослив и лесен за чување.тоа може совршено да се избегне проблеми на извртување и knotting.Тоа е вашиот најдобар избор за патување, отворено кампување, брод, како и дом, ученички дом, балкон, двор, тремот, бања.УДОБЕН : Тоа е многу лесно да се зацврсти со две нерѓосувачки челик куки, што го прави полесно и корисни за секојдневниот живот или активности на отворено.Цврсти и Издржливи : Голем капацитет силна преносни clothesline,може да се земе доволно тегови за влажна облека и листови без паѓање или кршење.,можете да висат неколку носивост на миење на тоа без помош на дополнителни куки,можете да го користите закачалки или штипки за алишта.Најлон Clothesline Облека Сушење Јаже Преносни Патување Clothesline Прилагодливи за Внатрешна Отворено Перење Clothesline, Совршен Windproof Облека Линија, Закачалка за Кампување Travel & Дома Usecreative дизајн : Нашата clothesline е направен ofnylon јаже, кој има добра цврстина и силна носивоста.Оградата тип мулти-grid windproof дизајн може да сува повеќе парчиња облека во исто време, и не лизгајте до средината на јажето.Таму се движат од не ' рѓосувачки челик куки на двата краја од јаже, јадица Лесен за користење, може да се прилагоди на должината на јажето според вашите потреби.Спецификација : Материјал : Најлон перење rope Color : светло црвена/Зелена/Blue Length : 5meters/1.64 ft.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

VVPONMEIQS Преносни,4.2 Метри Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна Облека Линија Стигнале Ѕид Монтирани Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

VVPONMEIQS Преносни,4.2 Метри Перење Линија Нерѓосувачки Челик Ролна Облека Линија Стигнале Ѕид Монтирани Прилагодливи

Зачувајте го Вашиот Простор : облека сушење линија може слободно да го стигнале, така што ќе може да го к

DEN 854.40