• Неодамнешно
4 Поставува Coasters за Пијалаци Хипи Цвеќиња на Мирот Симбол Влага Апсорпција на Душеци Отпорни на Топлина за Обновливи Coasters Чинии, Чаши Место Душеци за Tabletop Заштита К?

4 Поставува Coasters за Пијалаци Хипи Цвеќиња на Мирот Симбол Влага Апсорпција на Душеци Отпорни на Топлина

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Дебела & Абсорбента Пијат Coasters - Овие 4 инчен coasters апсорбира drips, spills & кондензација да се заштити вашиот мебел, tabletops & контра блузи.Направени од Diatomaceous Земјата - уникатен coasters направена од diatomaceous земјата за пијалаци се приоритетни избере меѓу професионални бармени, дома забавувачи & секојдневниот семејства.Силната Апсорпција на Вода - Погодна за двете топли и ладни пијалоци за да се избегне долго трајни дамки во еден забавен начин.Вода пад на душеци ќе се апсорбира во видлива брзина и не се лизга и понатаму се заштити tabletops од гребнатини.Широко Апликација - Домот и смешни дизајн, одлична за домашни, кујна, дневна соба, бар, хотели, ресторани.Можете да ги користите пијат coasters на вашата трпезариска маса, кафе на маса, па дури и за во канцеларија.Тоа ќе свежи голем дел од вашиот секојдневен живот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мултифункционален Магнетни Подлога, Смешни Пијат Увеселителен парк, Двострано Фрижидер Магнет & Бар Décor, Магнетни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мултифункционален Магнетни Подлога, Смешни Пијат Увеселителен парк, Двострано Фрижидер Магнет & Бар Décor, Магнетни

СОВРШЕН ПОДАРОК Овие забавни и прекрасен влошки се направи совршен подарок за денот на Вљубените, Годи

DEN 825.60
Валентин Црвена Роза Пијат Увеселителен парк со Плута База,Годишнина Свадба Круг Влага Абсорбента Coasters Поставите
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Валентин Црвена Роза Пијат Увеселителен парк со Плута База,Годишнина Свадба Круг Влага Абсорбента Coasters Поставите

【УВЕСЕЛИТЕЛЕН парк ЗА ТАБЕЛА УПОТРЕБА】На coasters се направени од дрвени и керамички.Пред печатење дизајн

DEN 288.00