• Неодамнешно
WUYIN Ryz-en 5 1600 R5 1600 3.2 GHz Шест-Core Дванаесет Тема 65W CPU Processor YD1600BBM6IAE Штекер НА4 CPU Процесори

WUYIN Ryz-en 5 1600 R5 1600 3.2 GHz Шест-Core Дванаесет Тема 65W CPU Processor YD1600BBM6IAE Штекер НА4 CPU

Buyers rating:
DEN 5140.32

Количина на стоки

Чашката:Штекер НА4 број на Модел на:1600. Максимална турбо фреквенција:3600 MHz.Пакет:1331-pin lidded микро-PGA пакет.ПРОЦЕСОРОТ дел броеви:YD1600 BBM6 IAEis на ОЕМ/фах микропроцесори.YD1600 BBAEBOXis на заградени микропроцесори со вентилатор и heatsink.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Intel BX80571E7400 Core 2 Duo Процесор E7400
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intel BX80571E7400 Core 2 Duo Процесор E7400

Сакате некои обработка на удар?!Надградба на вашиот систем со оваа Intel Core 2 Duo E7400 DualCore Десктоп Процесор!Ов

DEN 1620.00
AMD Opteron 6370P Процесор - 16-core (OS6370WQTGGHKWOF)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AMD Opteron 6370P Процесор - 16-core (OS6370WQTGGHKWOF)

Процесор Тип : AMD Opteron 6370 P.Број на Јадра : 16core.Кеш : 16 MB.На AMD Opteron процесор, овозможувајќи истовремено 32 и 64б

DEN 6456.00
Intel Процесор 2.40 6 LGA 2011 BX80644E52620V3
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intel Процесор 2.40 6 LGA 2011 BX80644E52620V3

Intel Xeon processor E52620v3, 6 C, 2 Дизајн кој обезбедува висока расположливост, скалабилност, и за максимална флекси

DEN 422.40
Intel Xeon W-2102 QuadCore 2.96 Ghz 120W Процесор (SR3LG)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intel Xeon W-2102 QuadCore 2.96 Ghz 120W Процесор (SR3LG)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4199.76