• Неодамнешно
WUYIN 7 2700 R7 2700 3.2 GHz Осум-Core Шеснаесет-Тема 16М 65W CPU Processor YD2700BBM88AF Штекер НА4 CPU Процесори

WUYIN 7 2700 R7 2700 3.2 GHz Осум-Core Шеснаесет-Тема 16М 65W CPU Processor YD2700BBM88AF Штекер НА4 CPU Процесори

Buyers rating:
DEN 8240.40

Количина на стоки

Број на модел на : 2700. Фреквенција : 3200 MHz.Максимална турбо фреквенција: 4100 MHz.ПРОЦЕСОРОТ дел броеви: YD2700 BBM88 AF е OEM/фах микропроцесори.YD2700 BBAFBOX е заградена микропроцесори без вентилатор и на heatsink.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SSD 660p Серија 1.0 ТБ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSD 660p Серија 1.0 ТБ

Капацитет на складирање : 1 ТБ.Encryption Standard : 256битна.Максимална Прочитајте Трансфер го Оценувате : 1.76 GB / s.М

DEN 2270.88
Intel Xeon W-2102 QuadCore 2.96 Ghz 120W Процесор (SR3LG)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Intel Xeon W-2102 QuadCore 2.96 Ghz 120W Процесор (SR3LG)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4199.76