• Неодамнешно
Премиум Автомобил Телефон планината со DF Стоки - Универзална Магнетни Алуминиум Легура Автомобил Телефон носителот, 360° на ротација. За Мобилен телефон, GPS, мала теж

Премиум Автомобил Телефон планината со DF Стоки - Универзална Магнетни Алуминиум Легура Автомобил Телефон носителот,

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

✔ 360° ДИЗАЈН - Со нашата 360° можете да го погледнете вашиот телефон да било поглед што го сакате, без да се грижите за тоа паѓање или лизгање. ✔ НАШИОТ КВАЛИТЕТ - Не се измамени од страна на мало пластични дизајни, нашите алуминиумски легури структура е направен за да никогаш не се намали во сила или боја.Направени за употреба и абење на нашите легури дизајн ќе го издржат паѓа и паѓа.Алуминиум овозможува да се одржи мала тежина таблети, GPS е, и тешки телефони. ✔ КОМПАТИБИЛНОСТ - Компатибилен со повеќето телефони, како на i Phone 5-X, Samsung галакси, S8, S7, S6, Имајте на ум 5-3, HTC, LG, и многу повеќе!. ✔ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - ги Сакам, или ние ќе ги купите назад од вас, без прашања праша!.Моќна Магнетна сила Четири магнети и задржете го вашиот телефон со интензивна сила.Запира вашиот телефон од паѓање или од движење.Не е тешко да се отстрани телефон од магнет и нема комуникација пречки.Силна Планината Design With нашите супер силно лепило трнлив патишта и одеднаш застанува ќе биде без проблем.Планината не ќе се движат, одржување на вашиот телефон во место и аглеста каде што го остави.Алуминиум легура ќе го задржи вашето телефонот исправен и во совршен агол, да издржи тежина до 6.8 унци.Да Возење Safe No повеќе гледајќи надолу во вашиот телефон да читате текстот или во потрага по насоки.Чувајте ги вашите очи на патот, со нашиот дизајн можете да го агол на планината за да било кој приказ, ве молиме.Чувајте го телефонот во окото очите додека вашето внимание е на патот.Како Да се Install Tear далеку лепило налепница на тркалезна метална plate Stick тркалезна метална плоча на соодветна позиција на задната страна на phone Grip магнетното автомобил телефон носителот на било рамно surface Hover вашиот телефон во близина на површината и тоа ќе биде заклучување securely NOTEMagnet ќе се меша со безжично полнење влошки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи

360 ° прилагодливи агол на гледање : 360 ° флексибилно прилагодување за да се обезбеди најдобар поглед и бе

DEN 5788.56
JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,

[[Супер Безбедна Под Екстремни Услови]] Нашата единствена низа на моќни магнети и вклучени метална плоча

DEN 310.80
Телефон Монтажа за Автомобил, Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, 3-Ниво Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Телефон Монтажа за Автомобил, Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, 3-Ниво Прилагодливи

3Ниво Прилагодливи Пропустливи Клип : клипот на овој автомобил телефон носителот на планината има 3 Ниво

DEN 263.76
TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно

Надгради во три точки shockproof, универзален инструменттаблата може да бидат вовлечени.Стабилен без тресењ

DEN 5183.76