• Неодамнешно
Baoblaze Универзална Прилагодливи Телефон Планината Телефон Носителот не се Лизга & Drop Здрав за мобилни Телефони се Компатибилни се со паметни телефони - Црна

Baoblaze Универзална Прилагодливи Телефон Планината Телефон Носителот не се Лизга & Drop Здрав за мобилни Телефони

Buyers rating:
DEN 940.80

Количина на стоки

Повеќе Агол на Гледање : Лесно да се Прилагоди, овој автомобил монтажа за телефонот има високо флексибилни ротација кој овозможува бесконечна агли на гледање.Една рака Работа : Со брзо ослободување на копче и прилагодливи се стега рацете, тоа е лесно да го вметнете и отстраните од вашиот телефон со една рака.Здрав и Сигурно : На U-облик на дното заградата и U-облик стегање на раката форма на триаголник и стабилна структура, која може да се заклучи веднаш по неговото ослободување, обезбедување двојно цврстина.Надградба : автомобил телефон планината придава лесно и безбедно за повеќето од автомобил.тоа не се Лизга или Пад за време на напорни вежби.Обезбедува безбедно, одвраќање-слободен автомобил на животната средина.Лесно Installation Universal Компатибилност : Вшмукување Чаша На Гравитацијата Автомобил Заградата.Користење на планината е исклучително лесен.Лесен и компактен што го прави исклучително корисна и лесно да се чуваат.Погоден за 4.7-6.5 инчи телефони модел.Опис : - Повеќе Агол на Гледање : Лесно да се Прилагоди, овој автомобил монтажа за телефонот има високо флексибилни ротација кој овозможува бесконечна агли на гледање. - Една рака Работа : Со брзо ослободување на копче и прилагодливи се стега рацете, тоа е лесно да го вметнете и отстраните од вашиот телефон со една рака. - Здрав и Сигурно : На U-облик на дното заградата и U-облик стегање на раката форма на триаголник и стабилна структура, која може да се заклучи веднаш по неговото ослободување, обезбедување двојно цврстина. - Надградба : автомобил телефон планината придава лесно и безбедно за повеќето од автомобил.тоа не се Лизга или Пад за време на напорни вежби.Обезбедува безбедно, одвраќање-слободен автомобил на животната средина. - Лесен За Инсталација И Универзална Компатибилност : Вшмукување Чаша На Гравитацијата Автомобил Заградата.Користење на планината е исклучително лесен.Лесен и компактен што го прави исклучително корисна и лесно да се чуваат.Погоден за 4.7-6.5 инчи телефони модел.Големина на Табела : Големина : прибл.11x210mm/0.43x8.27inch Package Вклучува : 1 Парче Телефон Планината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
Повеќенаменски Мобилен Телефон Заграда,Автомобил Телефон Носителот, Повеќенаменски Мобилен Телефон Заградата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Повеќенаменски Мобилен Телефон Заграда,Автомобил Телефон Носителот, Повеќенаменски Мобилен Телефон Заградата

Автомобил Пропустливи Мобилен Телефон Носителот : Нови назад лепило може да биде цврсто прикачен на тел

DEN 215.76
MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи

360 ° прилагодливи агол на гледање : 360 ° флексибилно прилагодување за да се обезбеди најдобар поглед и бе�

DEN 5788.56