• Неодамнешно
Телефон Монтажа за Автомобил, Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, 3-Ниво Прилагодливи Клип Автомобил Телефон Планината Компатибилен с?

Телефон Монтажа за Автомобил, Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, 3-Ниво Прилагодливи

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

3-Ниво Прилагодливи Пропустливи Клип : клипот на овој автомобил телефон носителот на планината има 3 Ниво за да се прилагоди на стегање да се прилагодат на различни дебелина на воздухот се пропустливи ножеви.Широк Компатибилност : Овој автомобил телефон планината може да биде компатибилен со мобилни телефони под 6.9 инчи по отворањето на менгеме рака.Ова опфаќа речиси сите мобилни телефони на пазарот, па не се грижи за проблеми со компатибилноста, но ние не препорачуваме да користите премногу дебела телефон случаи.Сунѓерот Подлога и Силиконска Заштита : Овој автомобил мобилен телефон holer има сунѓерот подлога во внатрешноста на clapm рака, и силиконски подлога на површината и поддршка на нозе.Овој дизајн не само што може да се зголеми триење, подобро држете го телефонот, и нема потреба да се грижите за телефонот да биде нула.Било Прилагодување на Агол : Овој автомобил телефон носител е поврзан со топката заеднички, може да се прилагоди на агол на волја да изберете соодветен агол на гледање за да се обезбеди возење безбедност и удобност.Се задржани Полнење Порт : Овој автомобил телефон планината резерви доволно простор помеѓу поддршка на нозете, што не влијае на притискање на Home копчето и полнење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
WANGFENG Возила Монтирани Флексибилни Долго Род Шофершајбната Вшмукување Чаша Поддршка Шофершајбната Универзален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WANGFENG Возила Монтирани Флексибилни Долго Род Шофершајбната Вшмукување Чаша Поддршка Шофершајбната Универзален

❖ [не се лизга дизајн] ритам на овој мобилен телефон заграда, со анти се лизга на силиконски влошки на дн�

DEN 830.40
TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно

Надгради во три точки shockproof, универзален инструменттаблата може да бидат вовлечени.Стабилен без тресењ

DEN 5183.76
JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,

[[Супер Безбедна Под Екстремни Услови]] Нашата единствена низа на моќни магнети и вклучени метална плоча

DEN 310.80