• Неодамнешно
Повеќенаменски Мобилен Телефон Заграда,Автомобил Телефон Носителот, Повеќенаменски Мобилен Телефон Заградата Телефон Да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот Автомоб

Повеќенаменски Мобилен Телефон Заграда,Автомобил Телефон Носителот, Повеќенаменски Мобилен Телефон Заградата

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Автомобил Пропустливи Мобилен Телефон Носителот : Нови назад лепило може да биде цврсто прикачен на телефонот да ве спречува телефонот од паѓање. Автомобил Пропустливи Мобилен Телефон Носителот : Нови назад лепило може да биде цврсто прикачен на телефонот да ве спречува телефонот од паѓање. Повеќе агол Автомобил Телефон Планината : Дизајниран со 180 степен ротација.Тоа е најзгодно и најлесен автомобил телефон носителот на пазарот.Мобилниот телефон е хоризонтална/вертикална слободно ротирање, флексибилен и соодветен, која meetsthe барањата на различни перспективи потреби.Едноставно една рака оперативни, лесно да го инсталирате на автомобил отвори во 10 секунди.Спецификации : Тип : повеќенаменски воздухот се пропустливи мобилен телефон mount Size : 6.Мобилниот телефон е хоризонтална/вертикална слободно ротирање, флексибилен и соодветен, која ги исполнува барањата на различни перспективи потреби.Овој производ ќе се обезбеди вашиот smartphone е во вашата преферирана локација секогаш кога ќе се зборува, навигација, слушање музика или гледање филмови. 2-во-1 Нов Дизајн : нема магнети во овој смарт-телефон за во автомобил планината воздухот се пропустливи универзален држач, што е за 10 пати полесен за употреба од било која друга магнетни автомобил планината носителот поради нејзината едноставна и комплементарни дизајн.Уникатен serrated клип дизајн овозможува да се монтира на автомобил на воздух пропустливи за подобра навигација.Високо Квалитетен Материјал : Овој производ се состои од метал, менувачот, а serrated клип, внатрешната изградба на менувачот е опремен со осумнаесет опрема прилепува, која е во голема мера гарантира дека телефонот е во многу стабилна држава од секој агол, го заштитува вашиот телефон од патот вибрации или прашање.Две конверзија начини за телефонот носителот и автомобил се качи на сопствениците.Стави го уредот во пропустливи со една рака и да ги отстраните уредот.Повеќе агол Автомобил Телефон Планината : Дизајниран со 180 степен ротација.Тоа е најзгодно и најлесен автомобил телефон носителот на пазарот. 2-во-1 Нов Дизајн : нема магнети во овој смарт-телефон за во автомобил планината воздухот се пропустливи универзален држач, што е за 10 пати полесен за употреба од било која друга магнетни автомобил планината носителот поради нејзината едноставна и комплементарни дизајн.Безбедно возење : Слободен вашите раце и да се направи навигацијата и се јавите на повеќе удобен и се заштитат себе си.Едноставно една рака оперативни, лесно да го инсталирате на автомобил отвори во 10 секунди.Вашиот најдобар избор некогаш!2.Стави го уредот во пропустливи со една рака и да ги отстраните уредот.Две конверзија начини за телефонот носителот и автомобил се качи на сопствениците.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WANGFENG Возила Монтирани Флексибилни Долго Род Шофершајбната Вшмукување Чаша Поддршка Шофершајбната Универзален
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WANGFENG Возила Монтирани Флексибилни Долго Род Шофершајбната Вшмукување Чаша Поддршка Шофершајбната Универзален

❖ [не се лизга дизајн] ритам на овој мобилен телефон заграда, со анти се лизга на силиконски влошки на дн

DEN 830.40
MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,

[[Супер Безбедна Под Екстремни Услови]] Нашата единствена низа на моќни магнети и вклучени метална плоча

DEN 310.80
Магнетни Автомобил Телефон Планината, Универзал Ер Пропустливи Магнетни Видиме Автомобил Планината Телефон Носителот,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Магнетни Автомобил Телефон Планината, Универзал Ер Пропустливи Магнетни Видиме Автомобил Планината Телефон Носителот,

Силни Магнетни Носителот Магнетен држач за автомобил обезбеди посилна моќ да го држите телефонот цврс

DEN 479.76
TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно

Надгради во три точки shockproof, универзален инструменттаблата може да бидат вовлечени.Стабилен без тресењ

DEN 5183.76
MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64