• Неодамнешно
Baseus SUYL-D09 Мобилен Телефон Држач за во Автомобил за Вентилација Метал Возраст Гравитацијата Црвена

Baseus SUYL-D09 Мобилен Телефон Држач за во Автомобил за Вентилација Метал Возраст Гравитацијата Црвена

Buyers rating:
DEN 211.20

Количина на стоки

Не се лизга и инстант стегач за стабилизација : вашиот телефон не ќе падне без разлика колку трнлив патот е.Без вметнување, нема сигнал мешање : го држачот за да го придава на телефонот веднаш, така што нема магнетна интерференција се случува кога сигнали.Подготвени порт за полнење и лесно ракување : на полнење порта не е блокиран.Погоден за различни мобилни телефони.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

JLE Универзална Магнетни Автомобил Телефон Планината за Воздух Пропустливи Работи со Сите iphone телефони, Пиксели,

[[Супер Безбедна Под Екстремни Услови]] Нашата единствена низа на моќни магнети и вклучени метална плоча

DEN 310.80
MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TUJAH Шофершајбната Гравитацијата Морон Автомобил Телефон Носителот 360° Монтирање во Автомобил Стојат Без Магнетно

Надгради во три точки shockproof, универзален инструменттаблата може да бидат вовлечени.Стабилен без тресењ

DEN 5183.76
XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи

360 ° прилагодливи агол на гледање : 360 ° флексибилно прилагодување за да се обезбеди најдобар поглед и бе

DEN 5788.56