• Неодамнешно
Tvoip 2 парчиња Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот, 3 во 1 Универзален Телефон да Ѕвони Стојат Автомобил Носител на Прстот Телефон Носителот и Таблет Стојат Автомобил ?

Tvoip 2 парчиња Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот, 3 во 1 Универзален Телефон да Ѕвони Стојат Автомобил Носител

Buyers rating:
DEN 254.16

Количина на стоки

Двоен прстен тока дизајн го прави телефонот инсталиран на автомобил отвори мирно,како да се лесно да ги видите мапата за навигација или полнење на телефонот, може да се закачите на Телефон да Ѕвони Застане на било паметни телефони и таблети со рамна и не-текстура задната површина.Овој мобилен телефон прст прстен стојат ви овозможува да го ротирате вашиот единица 360 степени и завртување за 180 степени за клиентите употребливост.Телефон да ѕвони носител е совршено решение за да поставите вашиот мобилен телефон каде што сакате, да гледате видео, да слушате музика, да остварите видео повик.Здрав Налепница : Користење на врвот на тиер леплива 3 M притисок чувствителни лепило, подобрување на адсорпција сила, го заштитите вашиот уред од случајно паѓа, се лизга.а без било кој останува откако ќе сакате да се земе ако е надвор од вашиот телефон.Оваа ѕвони телефонот носителот може да се користи не само за поддршка на вашиот телефон или i Pad, но, исто така, цврсто работа во автомобил отвори, нема да изгубат.Сите мобилен телефон ѕвони на носителите на продава од сад биле 100% КК тестирани, ние и ветуваме на 30-ден парите назад и 180-ден слободна замена.Ако постои било кој квалитет на прашања, ве молиме да не грижете се, ние ќе ви обезбедиме 24 часа*7d навремени услуги на клиентите за да се реши проблемот подобро.двоен прстен држач за мобилен телефон за приватни мувла Оваа ѕвони телефонот носителот може да се користи не само за поддршка на вашиот телефон или i Pad, но, исто така, цврсто работа во автомобил отвори, нема да изгубат.Поставување Чекори : Употреба на алкохол пакет за да ја исчистите површината; Почекајте една минута до алкохолот испарува; ги Собереш кристално јасна стап, притиснете на површината се чисти; Поставите прстен носителот на кристално јасна стап, притиснете го цврсто.Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА X Двоен прстен застане.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64
MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MKOJU Автомобил ветробранското стакло Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Стојат паметен Телефон Фиксна

Силна вшмукување чаша едноставно собори.Лесно прилагодлив на секој агол за практично користење.Мост ди

DEN 5786.64