• Неодамнешно
uxcell Полнење Цевка Цевка, 1/4 SAE Тема 4.92 Ft Должина 500PSI Цевка, за Дома клима уред за Ладење Одржување, Црвена

uxcell Полнење Цевка Цевка, 1/4 SAE Тема 4.92 Ft Должина 500PSI Цевка, за Дома клима уред за Ладење Одржување,

Buyers rating:
DEN 379.20

Количина на стоки

[Size] - Вкупна Должина : 1.5 М / 4.92 Ft; Конец Големина : 1/4 SAE; Работен Притисок : 500 PSI; Забрзано Притисок : 2500 PSI. [Материјал] - Гумени црева и железо конектор со бакар позлата нудат флексибилност и отпорност на триење обезбедат долг живот и стабилност. [Сигурен Врска] - Силна шест еднострани crimp обезбедува безбедна, сигурна конекција помеѓу руралните и barb - дури и максимален притисок(Напомена : ве Молиме исто така, имајте во предвид дека нашата 1/4 SAE Тема само се вклопува за 7/16-20 UNF тема.). [Лесно да се Инсталира] - 45 степени наведнуваат на крајот за лесен пристап до адаптер на системот.Длабоко knurling на Спојка ореви обезбедува позитивен зафат и овозможува брз прст-затегнување. [Примена] - Одлично за тестирање или поправка, како што се домашно или HVAC клима уред, ductless мини-сплит КЛИМА системи, фрижидер, ладење полнење, вакуум пумпа, Притисок колосек и така натаму.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Милтон 519 15 Замена На Црево Камшик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Милтон 519 15 Замена На Црево Камшик

Замена на дел.Притисок опсег од 10 до 160 фунти на квадратен инч или 80 до 840 kilopascal 3 / 824 конци.Произведено во

DEN 627.60
Универзална Машина за Перење Мозоци Флексибилни Црева на Мозоци машина за миење Садови Црево Продолжување Колекции
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Универзална Машина за Перење Мозоци Флексибилни Црева на Мозоци машина за миење Садови Црево Продолжување Колекции

Продолжен мозоци цревото за полнење : потрошувачка црево комплет вклучува 10 метри снег, 1 бела продолжув

DEN 455.76
UAC ХА 11007C A/C Ладилни Течни Црево
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

UAC ХА 11007C A/C Ладилни Течни Црево

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Течни Линија w / o Orifice Цевка 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот авт

DEN 502.80