• Неодамнешно
Palazzo Централна Вакуум Комплет со Pigtail Црево, Моќ Главата & Алатки - Работи со Сите Брендови од средна Вакуум Единици (30' Pigtail Поврзете)

Palazzo Централна Вакуум Комплет со Pigtail Црево, Моќ Главата & Алатки - Работи со Сите Брендови од средна

Buyers rating:
DEN 4079.76

Количина на стоки

МОЌ МЛАЗНИЦАТА KIT - The Palazzo Колекција е совршен Централна Вакуум на Моќ Главата Комплет за чистење на сите области на домот.Комплет Вклучува Wessel-Werk EBK360 Моќ Главата, 30' Нога Pigtail Поврзете Централна Вакум Црево со прекинувач на справи, Опрема, Кат Четка за повеќе чистење апликации, организација алатки и Прачки за високо нагоре и ергономски чистење.МОЌ ГЛАВА - Комплет содржи Премиум Wessel-Werk EBK360 Моќ Главата.Висина Прилагодување на возилото овозможува широк спектар на површини од среден до низок куп тепих.LED Светло за подобра видливост.Вртливата Вратот заеднички овозможува неограничен чистење на агли и manueverability.ДОДАТОЦИ - Комплет Вклучува Флексибилни Пукнатина Алатка, 7" Широк Тапацир Алатка, Издолжени Прашина Четка со Синтетички Влакна, Долго Пукнатина Алатка, и Wessel-Werk PT160 Рака Tubo Четка за чистење на текстил и carpeted области.Вклучува 13" Двојно Поврзувани Вртливата Кат четка за тврди површини.Вклучува Тепих Прилог за подот четка и Четка Дополнителните за сува mopping тврди површини.НАД ПОДОТ ЧИСТЕЊЕ - Комплет Вклучува Телескопски Моќ Стапче за EBK360, Telecsopic Нерѓосувачки челик стапче со копчето за заклучување и две 19" пластични продолжување прачки.Комбинација на сите прачки овозможува максимална чистење висина од 17' нозе совршен за vaulted тавани или фан бришење прашина бришење прашина.ОРГАНИЗАЦИЈА - Комплет вклучува Ѕид Монтирани Стапче Држачот за Црево Закачалка, Алатка Caddy, и решетката торба за организирање на сите алатки во овој комплет.Чувајте ги сите на вашиот централна вакуум алатки, црево и прачки уредно организирани на едно место.Воведување на Palazzo Колекција Централна Вакуум на Моќ Главата Комплет.Со Премиум Wessel-Werk EBK360 Моќ Главата, Организациски Алатки и широк спектар на дополнителна опрема за чистење никогаш не е така лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат