• Неодамнешно
HT801/DF59-22P Hirose Електрични Co Ltd Алатки

HT801/DF59-22P Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Buyers rating:
DEN 22676.16

Количина на стоки

Категории : -Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : -Hirose Електрични Co Ltd.Рака Crimper Алатка Цврста Состојба Осветлување Контакти, 22 AWGTOOL РАКА CRIMPER 22 AWGFeatures : Серија : - DF59 Дел Статус : -Активна Алатка Тип : -Рака Crimper За Употреба Со/слични Производи : -Цврста Состојба Осветлување Контакти 22 AWG Карактеристики : Животната средина & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Не е применливо / Не е применливо Влага Чувствителност Ниво (MSL) Не е Применливо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AP105-DF11-EP2428P(63) Hirose Електрични Co Ltd Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AP105-DF11-EP2428P(63) Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 6838.80
HT304/GT8E-2022S Hirose Електрични Co Ltd Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HT304/GT8E-2022S Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Категории : Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : Hirose Електрични Co Ltd.Рака Crimper Алатка Правоаголна

DEN 1192.80
AP105-DF19S Hirose Електрични Co Ltd Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AP105-DF19S Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Категории : Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : Hirose Електрични Co Ltd.Клупата Притиснете, Апликат

DEN 440.64