• Неодамнешно
AP105-DF11-EP2428P(63) Hirose Електрични Co Ltd Алатки

AP105-DF11-EP2428P(63) Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Buyers rating:
DEN 6838.80

Количина на стоки

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Категории : -Алатки.Crimpers.Applicators.Преси - Додатоци.Производителот : -Hirose Електрични Co Ltd.AP105-DF11-EP2428 P(63) Hirose Електрични Co Ltd Алатки Digi Key TOOL АПЛИКАТОРИ DF11 ACCESSORIESFeatures : Серија : - DF11 Дел Статус : -Активен Додаток Тип : -Наковалната За Употреба Со/слични Производи : -AP105-DF11-EP2428 PEnvironmental & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Не е применливо / Не е применливо Влага Чувствителност Ниво (MSL) Не е Применливо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

AP105-DF19S Hirose Електрични Co Ltd Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AP105-DF19S Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Категории : Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : Hirose Електрични Co Ltd.Клупата Притиснете, Апликат

DEN 440.64