• Неодамнешно
AP105-DF19S Hirose Електрични Co Ltd Алатки

AP105-DF19S Hirose Електрични Co Ltd Алатки

Buyers rating:
DEN 440.64

Количина на стоки

Категории : -Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : -Hirose Електрични Co Ltd.Клупата Притиснете, Апликатори Алатка Правоаголна Контакти, 28-36 AWGTOOL ПРИТИСНЕТЕ АПЛИКАТОРИ 28-36 AWGFeatures : Серија : - DF19 Дел Статус : -Активна Алатка Тип : -Клупата Притиснете Апликатори За Употреба Со/слични Производи : -Правоаголни Контакти 28-36 AWG Карактеристики : Животната средина & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Не е применливо / Не е применливо Влага Чувствителност Ниво (MSL) Не е Применливо.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат