• Неодамнешно
ZLYPSW Нова Свадба Подароци, Неколку Модели, Креативни Коска Кина Кафе Чаши, Еден Пар На Подарок Кутии, Исклучителна Девојки

ZLYPSW Нова Свадба Подароци, Неколку Модели, Креативни Коска Кина Кафе Чаши, Еден Пар На Подарок Кутии, Исклучителна

Buyers rating:
DEN 499.20

Количина на стоки

Тенок, но елегантен, и мазна површина го прави различни од обичните порцелан.Таа ги исполнува Кинески национален стандард на Коските и се еколошки.Кафе и попладне чај се достапни, погодни за работа и за домашна употреба.Овој убаво спакуван кафематот собата е совршен подарок за пријатели или членови од семејството кои сакаат кафе или чај.Многу погодна за housewarming, свадби, родендени, празници, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година и Денот на Вљубените.Тенок, но елегантен, и мазна површина го прави различни од обичните порцелан.Таа ги исполнува Кинески национален стандард на Коските и се еколошки.Кафе и попладне чај се достапни, погодни за работа и за домашна употреба.Овој убаво спакуван кафематот собата е совршен подарок за пријатели или членови од семејството кои сакаат кафе или чај.Многу погодна за housewarming, свадби, родендени, празници, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година и Денот на Вљубените.

Карактеристики на стоката

Material:
bone china
Surface technology:
overglaze
Package Content:
1 set x Coffee Cup,(Gift Package) :
Warm tips:
* Slight flaw may exist in single product as they are handicraft products. Don't worry; it won't influence quality at all. :
* You'd better wash it by hand as it's quite delicate, NOT for microwave use :
* If received damage,please feel free to contact us :
Note:
Size manual measurement, the slightest error, for reference only
Coffee Mug Set Stoneware Coffee Cups with Metal Rack Wire Holder Assorted Colors 7 pcs set, Cafe :

Купувачи како што сакаат

GRETD Нова Свадба Подароци, Неколку Модели, Креативни Коска Кина Кафе Чаши, Еден Пар На Подарок Кутии, Исклучителна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GRETD Нова Свадба Подароци, Неколку Модели, Креативни Коска Кина Кафе Чаши, Еден Пар На Подарок Кутии, Исклучителна

Тенок, но елегантен, и мазна површина го прави различни од обичните порцелан.Таа ги исполнува Кинески на

DEN 9683.28
GRETD Нова Свадба Подароци, Неколку Модели, Креативни Коска Кина Кафе Чаши, Еден Пар На Подарок Кутии, Исклучителна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GRETD Нова Свадба Подароци, Неколку Модели, Креативни Коска Кина Кафе Чаши, Еден Пар На Подарок Кутии, Исклучителна

Тенок, но елегантен, и мазна површина го прави различни од обичните порцелан.Таа ги исполнува Кинески на

DEN 9683.28