• Неодамнешно
OSUNG Стоматолошки Универзална Curette, 2CUSYN15-16, 5 компјутери

OSUNG Стоматолошки Универзална Curette, 2CUSYN15-16, 5 компјутери

Buyers rating:
DEN 3718.80

Количина на стоки

Совети направени со Американските Нерѓосувачки Челик.Ќе трае многу долго време.Должина на инструмент околу 7 инчи.Не се лизга се справи со.Autoclavable на 135 степени Centigrade.Овие се професионални и квалитетни curettes со сечење на работ на двете страни на совети за отстранување на калкулус.Дизајниран така што работната завршува може да се прилагодат за да сите површината на забот.На врвот крајот е насочена.Совет направени со Медицински одделение НАС не ' рѓосувачки Челик.Пакет од 5 компјутери.Поединечно пакувани.Контактирајте со продавачот на овој објект ако различна количина е потребна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Стоматолошки САД 4108 Heidbrink Curettes ЛУКАС 86
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки САД 4108 Heidbrink Curettes ЛУКАС 86

Стоматолошки САД континуирано уникатни агли и sharpens секој ножот.Стоматолошки САД го зголемува нивото на

DEN 959.76
Hu-Friedy E4DEKIT E4D Испит за Полнење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hu-Friedy E4DEKIT E4D Испит за Полнење

Се користи за да се олабави од забот на пародонтот лигаменти и леснотијата на екстракција.Со #510 Големи З

DEN 549.60
Стоматолошки САД 4111 Heidbrink Curettes MOLT2/4
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки САД 4111 Heidbrink Curettes MOLT2/4

Стоматолозите можат да обезбедат прецизни третман со удобноста за сите пациенти со нашите инструменти.

DEN 959.76
Стоматолошки САД 4102 Heidbrink Curettes ЛУКАС 85
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стоматолошки САД 4102 Heidbrink Curettes ЛУКАС 85

Стоматолозите можат да обезбедат прецизни третман со удобноста за сите пациенти со нашите инструменти.

DEN 959.76