• Неодамнешно
OxiClean На движење Дамка Смена Пенкало за Облека и Ткаенина, да се Оди на Инстант Дамка Отстранување Стап, 3-Count (Пакување Може да се Разликува)

OxiClean На движење Дамка Смена Пенкало за Облека и Ткаенина, да се Оди на Инстант Дамка Отстранување Стап,

Buyers rating:
DEN 197.04

Количина на стоки

ПРИВРЕМЕН ПАКУВАЊЕ : Производот може да се пристигне како 3 поединечни пенкала, но се уште ќе добие ист одличен производ.ON-THE-GO : Oxi Clean На движење Дамка Смена преносни пенкало е специјално формулиран со моќта на Кислород за да ги отстраните заеднички "On the Go" дамките се допаѓа, шминка, кармин, чоколадо, шпагети, соја сос и повеќе!.SAFE : Oxi Clean е брз, безбеден и ефективен начин дамка-подигање на формула не содржи кајгана и е безбедно да се користи на повеќето ткаенини.SCRUBBER СОВЕТ : На уникатно дизајнирани пенкало апликатори има дамка на борбата против scrubber совет да им помогне на моќ преку дамки без оштетување на облека.ПРЕНОСНИ : Oxi Clean Дамка Елиминирање на Пенкало е пренослив патување големина го прави лесен и удобен за носење во вашата чанта, briefcase, или ранец за брзо отстранување дамки on-the-go!. 2 ЧЕКОР ПРОЦЕС : Едноставно да ги отстраните сите остатоци од дамка, место на салфетка зад тоа, стискаш на пенкало, и мелез да се елиминира дамка.Oxi Clean На движење Дамка Смена Пенкало помага да се справи со свежи, тешки дамки на вашиот облека и алишта.Ова да оди дамка отстранување пенкало има уникатно дизајниран апликатори со дамка борба против scrubber совет која им помага на енергија од дамките вклучувајќи кафе, шминка, кармин, чоколадо, шпагети сос, соја сос и повеќе.Тоа е безбедна и ефикасна формула не остави никакви остатоци на вашата облека и е безбеден за сите colorfast перат ткаенини.Тоа не содржат кајгана!!Преносни дамка отстранување пенкало е специјално формулиран за да се отстрани најчестите "On the Go" дамки.Неговата погодно за патување големина го прави лесно да се носат со вас on-the-go.Со 2 лесни чекори, вашата облека и ткаенини ќе биде дамка-бесплатно во ниеден момент.Едноставно се отстрани вишокот остатоци од дамка и место на салфетка под.Потоа да се притисне the stain remover пенкало и употреба на scrubber совет како гумичка да се елиминира дамка.Вклучува 3 пенкала.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат