• Неодамнешно
2 парчиња Spider Амблеми Автомобил Налепница 3D Decal Замена за Да Сум Spyder F-150 Silverado Сиера RAM меморија Црна Вдовица Издание (Црна/Црвена)

2 парчиња Spider Амблеми Автомобил Налепница 3D Decal Замена за Да Сум Spyder F-150 Silverado Сиера RAM меморија

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

★Димензија - Прибл (W x L) : 3.7" x 4.31". ★Универзална fitment.Водоотпорен и згаснат-resistan. ★Пакет вклучува : 2 парчиња Spider Амблеми.Боја : Аа првата слика. ★Лесно да се инсталира - самолепливи направи оваа nameplate замена налепница се многу лесно да го инсталирате, не се потребни никакви алатки. ★По-Продажбата на услугата - Ние и ветуваме на 100% препрати или да се вратат ако ова "Пајакот" Амблеми имате било какви квалитет прашање се случи во гарантниот период. *100% водоотпорни, никогаш нема да избледи.*Ова е 3 D дебели значка не тенок decal, треба да се отстрани оригинални значка прв, а потоа се држи.*Дојде со силно лепило на грбот.Ве молиме да користите детергент или алкохол за да ги избрише на местото каде што треба да се држиме за тоа, и имајте чиста и сува.тоа ќе биде во ред, ве молиме да се држи во станот, не лак место.*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако сте примиле оштетени или погрешно производ, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.Не ни даде лоша критика, без да ни се јавите.Ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат