• Неодамнешно
Силен Рака Бар Jiu-Джицу ММА UFC Decals Винил Налепници (2 PACK!!!) |Автомобили Камиони, Комбиња Ѕидови Лаптоп| БЕЛА | 5.5 Во |KCD510

Силен Рака Бар Jiu-Джицу ММА UFC Decals Винил Налепници (2 PACK!!!) |Автомобили Камиони, Комбиња Ѕидови Лаптоп|

Buyers rating:
DEN 190.80

Количина на стоки

Ова е винил, умре сече decal..НАЧИНОТ на кој подобро од браник налепница.Материјал кој се користи е направен да трае 6 години од надвор на вашиот возило, но може да се примени и на повеќето чисти мазни површини.Овој производ се однесува на вашиот автомобил слично на тоа како ќе се применува привремена тетоважа..не грижете се, ние се обезбеди подлабока и подетална примена на инструкциите.Трансфер лента што ние ги користиме за нашите производи е јасно, што го прави за лесна апликација.Да ти донесе од страна на Заинтересирани Артикли.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат