• Неодамнешно
Знак Депо јас Може да Се Стари, Но морам да ги Видите Сите Кул Бендови - Decal

Знак Депо јас Може да Се Стари, Но морам да ги Видите Сите Кул Бендови - Decal

Buyers rating:
DEN 119.52

Количина на стоки

Ова е винил, умре сече decal..НАЧИНОТ на кој подобро од браник налепница.Материјал кој се користи е направен да трае 6 години од надвор на вашиот возило, но може да се примени и на повеќето чисти мазни површини.Овој производ се однесува на вашиот автомобил слично на тоа како ќе се применува привремена тетоважа..не грижете се, ние се обезбеди подлабока и подетална примена на инструкциите.Трансфер лента што ние ги користиме за нашите производи е јасно, што го прави за лесна апликација.Ова е винил боја намали decal.Сопствени направени токму тука, во сад.Оваа decal е направен да трае на надворешноста на вашето возило (или каде што-некогаш одлучите да го стави), за околу 6 години.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат